Shrap Drakers Fishing - Forum
Moroukowe kręcenie - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Moroukowe kręcenie (/thread-3314.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Moroukowe kręcenie - morouk - 08-01-2014

Ten i ów się pochwalił muszkami, więc i może ja coś tam wrzucę.

Jako że sezon na rybki z płetwą tłuszczową ostatnio udało mi się ukręcić kilka takich oto streamerków:

   

   

   

   

   

   

   

Jak widać - niektóre świeżo zdjęte z imadełka - czeka je jeszcze końcowa obróbka w postaci przygięcia zadziora (gdyby ktoś szukał, to doskonale nadają się do tego płaskie, małe szczypczyki, które za symboliczne pieniążki można nabyć w Empiku).

Całe stadko gotowe do akcji:

   

   


RE: Moroukowe kręcenie - rybarak - 08-01-2014

klasa! dobrze, że nie mam płetwy tłuszczowej bo sam bym zagryzł


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 08-01-2014

(08-01-2014, 22:21)rybarak napisał(a): klasa! dobrze, że nie mam płetwy tłuszczowej bo sam bym zagryzł

Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony


RE: Moroukowe kręcenie - DarekP - 09-01-2014

No pięknie jest Panie Michale OklaskyOklaskyOklasky
Już w szkole pono mówili:"zdolny tylko leniwy" Haha
Prawie siłom trza Cie było naganiać do tego kręcenia a tu proszę jaki talent nam się objawił Figielek

P.S.To kiedy teraz ruszamy za rybom w kropki?
Pozdro


RE: Moroukowe kręcenie - STRUS - 09-01-2014

A może by tak pan Michał napisał by jaki hak materiały i co po czemu ? Jak by nie bylo problemuoczywiscie . Bardzo fajne strimery ale jak dla mnie konstrukcja to magia " jeszcze"...


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 09-01-2014

Materiały to (mniej więcej w kolejności nawijania): lameta ołowiana, czerwony marabut, pomarańczowa włóczka, srebrny / złoty sznurek z pasmanterii, zonker z królika albo sierść lisa (czarna, ruda albo siwa), jakieś błyszczące paski foliowe a'la "anielski włos", sierść sarny, metalowe oczko (albo cekiny z pasmanterii).


RE: Moroukowe kręcenie - STRUS - 09-01-2014

Podziękował . A propo pasmanreti nie Byles może u nas w p-sz ? Brałem taśmę czerwoną do ogonkow na red tag to gość mi pokazał odrazu bo mowil że ktos bierze to od niego . Jak mu powiedziałem że do much odrazu wiedział o co choDziło.


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 09-01-2014

(09-01-2014, 10:47)STRUS napisał(a): Podziękował . A propo pasmanreti nie Byles może u nas w p-sz ? Brałem taśmę czerwoną do ogonkow na red tag to gość mi pokazał odrazu bo mowil że ktos bierze to od niego . Jak mu powiedziałem że do much odrazu wiedział o co choDziło.

Nie nie byłem Usmiech Mam pod bokiem fajną pasmanterię w Ciechanowie i w Płońsku Usmiech W Przaśku wbrew pozorom nie jestem tak często, jak bym chciał Usmiech

Darek, powiem Ci, że jeśli o mnie chodzi - to jak najszybciej Usmiech Chyba poważnie zachorowałem - wszędzie widzę czerwone kropki. Krzyk


RE: Moroukowe kręcenie - STRUS - 09-01-2014

Jaka ulica w ciechanowie ? Jestem często to wpadne .


RE: Moroukowe kręcenie - Bucek - 09-01-2014

Michał cudaki robisz Usmiech Na żywo wyglądają jeszcze lepiej Okok Jak się zaopatrzę w sprzęt to żonom trzeba będzie czas organizować Pfftt