Shrap Drakers Fishing - Forum
Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Przynęty (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- (/thread-2943.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - bysior - 28-07-2013

(26-07-2013, 10:55)tomo napisał(a): Bez przesady jak się lubi to co się robi to i jakoś wychodzi.Brzany na Leviathany 11stki w starym designie i kolega który lepiej zna tą przynętę i jej możliwości niż ja.

Przepiękna ta brzana Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 31-07-2013

Projekt Raptor2014 ruszył.
   
   
   



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - kaczy - 31-07-2013

Napiszę krótko: MIAZGA!


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 31-07-2013

Dzięki za dobre słowo.Masę pracy z tym było żeby tak wyszło z formy.Jeszcze nie jest idealnie ale już odlałem z żywicy i ręcznie się zrobi korekty.Potem forma właściwa,giętarka pod stelaż i można robić.Niestety waga nie będzie bardzo duża.Żeby zachować proporcje oryginału,wobek nie jest szeroki ale tak z 10g da się upchać.Konstrukcja będzie odlewana z pianki nieco przezroczystej co powinno wpłynąć pozytywnie na design.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 31-07-2013

No tomek teraz to wyszło miazga ...naprawdę.
A myślałem że piana nie może wyglądać super.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - kojoto - 31-07-2013

Powiem tak:

GENIUSZ, MAJSTERSZTYK, MISTRZOSTWO - cała Twoja produkcja.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - maniek72 - 31-07-2013

(31-07-2013, 19:21)kojoto napisał(a): Powiem tak:

GENIUSZ, MAJSTERSZTYK, MISTRZOSTWO - cała Twoja produkcja.
Z pełną odpowiedzialnością potwierdzam. Tomy, gdybyś miał jakiś luźny komplecik chętnie przygarnę.Cwaniak



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 31-07-2013

U Tomka lepiej zamówić na priv.Z dostępnością to jest krucho ,wszystko schodzi za szybko żeby się załapać.Choć czasem się uda .Ja to robię przez telefon lub priva i tyle.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 31-07-2013

No trochę ciężko.Robię sam bo lubię mieć wszytko pod kontrolą.Po za tym ludzie w Polsce lubią narzekać na brak pracy a jak narzuciłem mój rytm to odpadają.Dla mnie praca do świtu to nie jest od święta.Często się zdarza,a jak się chce coś stworzyć i wpadnie pomysł do głowy trzeba realizować od razu.Nieważne o której godzinie.Jak się nie uda trzeba próbować aż do skutku i tu ludziska odpadają jak trzeba powtórzyć i robotę realizować od nowa kolejny raz.Ja się uparłem parę lat temu że mój Raptor będzie kiedyś wyglądał jak żywy i teraz jestem blisko-dopiero teraz.Żeby doprowadzić ten wzór do perfekcji potrzebny jest czas.Stąd nazwa Raptor 2014 i to jest tak optymistycznie.Konstrukcja jest bardzo wąska i materiał musi być o dużej pływalności i wytrzymałości żeby się to nie łamało i wiele różnych kwestii.Mnie to nie "gniecie" bo lubię robić to co robię.Pracownia to reżim,nikt nie ma tam wstępu.Jak pracuje nie ma ważnych spraw które by mnie mogły od tego odciągnąć.Tak to sobie poustawiałem w domu.Teraz pracuje nad nową metodą na Bolenie i konstrukcjami pod to.Pisać nie ma sensu,nakręcę film o co w tym chodzi.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 01-08-2013

zrób takiego z drewna jak zrobiłeś z żywicy,ja chętnie przytulęCwaniak