Shrap Drakers Fishing - Forum
Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Przynęty (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- (/thread-2943.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 11-06-2013

Fajnie ,tylko w tym kakao to będą widziały tylko ten śnieżno biały brzuch,he he.
Ja myślę ,że jednak ta mocna praca w tej mętnej wodzie je korci.
CTS od Krzysztofa nie daje im szans,miałeś rację z mocą tego kija,lżejszym bym już nie dał rady w tym potoku.Pozdro Tomek.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 13-06-2013

Powoli ruszam z gumami boleniowymi.Taki prototyp.
   
   


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 19-06-2013

(11-06-2013, 10:55)krystekwolf napisał(a): Fajnie ,tylko w tym kakao to będą widziały tylko ten śnieżno biały brzuch,he he.
Ja myślę ,że jednak ta mocna praca w tej mętnej wodzie je korci.
CTS od Krzysztofa nie daje im szans,miałeś rację z mocą tego kija,lżejszym bym już nie dał rady w tym potoku.Pozdro Tomek.
Tak a teraz jest dopiero wybór w blankachHaha Niedługo dostaniesz swoje megalodonki boleniowe ze sterem.Trochę miałem z nimi zabawy prawie 10cm waga 18g.Ruszyć to można w sumie prosto-dać duży ster-potem opór w wodzie dla mnie bez sensu.No i tak zrobiłem że praca jest ogień a stery malutkie.

   
   





RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 19-06-2013

Fajne .Jak praca będzie jak zawsze mimo wielkości to super.
Ostatnio na 6 -stki śmigam ostro.
Miałem trochę przerwy (praca,Problemy z kompem),ale się nadrobi ,miejmy nadzieję.
Młody cały czas na 7-mki,ja lubię pozmieniać.Efekty widać,ostatnia lekko upasiona na 6-tkę,jak zapakowała to mało mi z ręki kija nie wyjęła i poszła przez przelew.Dobrze się zapięła to fotka była.
Ostatnio miałem jeszcze większą i to sporo ,ale sobie popłynęła-zwyczajnie się spięła.
Pozdro Tomek.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 20-06-2013

Raptory7 w nowym ubranku już po pomyślnych testach.Bolenie z małej wody i nie kolosy ale te 65 miały tak na oko.Fotka z jednym ze smakoszy R7mki.
   
   
   
   
   
   





RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 23-06-2013

Nowy design Raptor7 i 5/6
   
   
   
   
   



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 26-06-2013

Tomek, odłóż mi takiego cudaka.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 26-06-2013

Kryst dla Ciebie to się takie coś robi 15cm ok.30g.+/-
   
   



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 26-06-2013

Konkret ,he he.Byliśmy z Młodym w takiej dziurze ,ciężko było dojść ze względu na wodę,ale parę razy zwinęła.......ooooooooooooooo.Bardzo blisko brzegu,rybki też malusie goniła,ten riese będzie pomocny ,he he.Tylko jeden problem jest ,drzewko przewrócone tam leży,dwie przynęty na nim zostawiłem.Chowa się pod nim ,gdzieś przy dnie ,ale czasem wychodzi i to boleniowa mamunia a raczej babunia.
Pomijając to wszystko odłóż dla mnie kilka tych ostatnich cukierków.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 02-07-2013

Raptor7 w nowej szacie.