Shrap Drakers Fishing - Forum
Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Przynęty (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- (/thread-2943.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - siwek219 - 05-06-2013

Teraz to tak Tomek konkretne kotwice do konkretnych przynęt ,tylko czekać na konkretną rybę Haha



RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - malcz - 05-06-2013

@Tomo czy Rapstick działa tak samo jak Ołówek RH ?Mysli


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 05-06-2013

(05-06-2013, 22:21)malcz napisał(a): @Tomo czy Rapstick działa tak samo jak Ołówek RH ?Mysli
Inaczej choć pewne podobieństwa pracy są.To taki mój udoskonalony Jumper sprzed 2lat.




RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - siwek219 - 07-06-2013

   
Tomek miętuski się sprawdzają na razie takie standardowe bolki ale za to ilościowo nie żle.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 08-06-2013

No a z tego co mówił Kryst to dość sceptycznie byłeś do nich nastawionyHaha .Robię teraz taką partyjkę boleniówek z Pawłem.Fajne bez stery i już mocno przetestowane z 4lata wstecz.To takie pierwsze kolorki.Efekt będzie widoczny po kryciu klarem i dojdą jeszcze szczególiki.
   
   
   
   




RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - michaln - 08-06-2013

Fiu, fiu, piękna robota!


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 09-06-2013

Tomek ,ale Młody to się krzywił na widok miętusów(design) he he,ale zapomniał że brzunio najważniejszy i praca, he he,no może o tym wiedział dlatego je wziął.Klamki które doprowadziłeś do finału mega i praca też będzie kosa sądząc kto (Paweł Brzuskiewicz) je wykonał.Powiem Ci że będzie teraz przynęta do prowadzenia trochę innego niż Leviathan,a też słusznych rozmiarów.
Powiem tak ....jest wielu dobrych wędkarzy którzy łowią na Twoje przynęty i myślę przynajmniej nie spotkałem kogoś kto by narzekał na wygląd lub pracę którejś z Twoich przynęt.Tym bardziej jeżeli dany wędkarz wie czego chce od swojej przynęty i gdzie i w jaki sposób ją zaprezentować.
Ps. dzisiaj byliśmy z Młodym coś tam było ,ale wielkość nie powala niestety póki co .Woda nie rozpieszcza-wielkie rozbełtane kakao.Przepraszam za słownictwo ,ale ciężko to inaczej opisać.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 09-06-2013

(09-06-2013, 00:07)krystekwolf napisał(a): Tomek ,ale Młody to się krzywił na widok miętusów(design) he he,ale zapomniał że brzunio najważniejszy i praca, he he,no może o tym wiedział dlatego je wziął.Klamki które doprowadziłeś do finału mega i praca też będzie kosa sądząc kto (Paweł Brzuskiewicz) je wykonał.Powiem Ci że będzie teraz przynęta do prowadzenia trochę innego niż Leviathan,a też słusznych rozmiarów.
Powiem tak ....jest wielu dobrych wędkarzy którzy łowią na Twoje przynęty i myślę przynajmniej nie spotkałem kogoś kto by narzekał na wygląd lub pracę którejś z Twoich przynęt.Tym bardziej jeżeli dany wędkarz wie czego chce od swojej przynęty i gdzie i w jaki sposób ją zaprezentować.
Ps. dzisiaj byliśmy z Młodym coś tam było ,ale wielkość nie powala niestety póki co .Woda nie rozpieszcza-wielkie rozbełtane kakao.Przepraszam za słownictwo ,ale ciężko to inaczej opisać.
To też więcej miętusów nie dostanie jak się krzywiłHaha Taki wzorek zrobiłem,będzie to kiełżyk 1,5cm.Teraz muszę tego naciąć trochę i zrobić seryjkę.To nie Twój kaliber Krystian.
   





RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 09-06-2013

Masz rację- nie mój kaliber to cudo.Tylko nie zapomnij o wobach dla mnie,tych o słusznej wielkości.
Dzisiaj na przekór wodzie, byłem na chwilę nad rzeką .......... jeden wielki bełt.Kilka śmigaczy,szału niestety nie będzie póki to wszystko się nie uspokoi.Trochę zgłupiałem jak 9cm wobka walnął najpierw 30cm bolek,a potem taki koło 50cm,trochę się im pomieszało z tą wielkością ,może to przez te kakao,chwytają co mogą.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 09-06-2013

To masz fajnie u mnie nic nie chwyta.Super ekologiczne wędkarstwo,zero brań,zero ryb,woda syf.Może i dobrze bo mam czas na woblery.