Shrap Drakers Fishing - Forum
Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Przynęty (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- (/thread-2943.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - malcz - 04-06-2013

Szok RH + Tomy's Bait niezłe combo się szykuje..coś czuję że to może być zabójczy tandemHaha


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 04-06-2013

(04-06-2013, 15:38)mick napisał(a): Wow Oklasky Oklasky Oklasky CUDNE!

Powiem szczerze, że gdybym miał je w pudełku to korciłoby mnie żeby wlać do niego wody co by "rybki" nie zdechły Usmiech Jakośc wykonania perfekcyjna Okok

Ten szczurek oprócz tajmieni, mógłby być dobrą przynętą do powierzchniwego łowienia szczupaków na płyciznach, zwłaszcza tam gdzie Hairy Killer z ABU daje efekty. Koniecznie wstaw fotę szczurka po malowaniu. Usmiech
Myślałem o jego zastosowaniu przy nocnych sumkach z powierzchni.Pomalowany ale to wersja robocza i to tak na szybko.
   
   
Jeszcze zapomniałem o moich smużakach choć to konstrukcja Tomka Ignatowicza ale pogadaliśmy no i nie miał nic na przeciwko żebym zrobił swoją wersję Mrówy.
   
   
   
   
   
   






RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - mick - 04-06-2013

Szczurek super Usmiech
Ciekawa mogłaby być też wersja wykończona krótką sierścią królika... i ogonkiem z zonkera... Haha


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - krystekwolf - 04-06-2013

Tomek ,ale żeś go odpicował.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - seb603 - 04-06-2013

Tomo ślicznotki,Kwiatek koniecznie zabierz je kiedyś na zlot do obejrzenia na żywo bo zapewne wyglądają jeszcze lepiej.OklaskyOkok
Pozdrawiam...


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - rychu - 04-06-2013

Tomku, Twoje wobki to dla mnie małe dzieła sztuki, przepiękne malowanie, a ta łuska...Szok niesamowity real!
Uchylisz rąbka tajemnicy w jaki sposób ją robisz? Odcisk, czy malowanie z szablonami?




RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 04-06-2013

Wszystkie moje woblery które wstawiłem są odlewane w formach silikonowych i wychodzą już z łuską.Potem malowanie/przecierka na koniec opalizacja i tak to wychodzi.Sprowadzam teraz nowe barwniki w postaci pudrów do barwienia i mogą być jeszcze lepsze efekty.


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 04-06-2013

(04-06-2013, 16:38)mick napisał(a): Szczurek super Usmiech
Ciekawa mogłaby być też wersja wykończona krótką sierścią królika... i ogonkiem z zonkera... Haha
Myślałem nad tym.Można użyć futro syntetyczne a ogon odlać z silikonu który będzie identyczny jak w żywym odpowiedniku,ale to musi być trwała konstrukcja.Po braniu Tajmienia mógłby zostać bez ogona i łysy.Haha




RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - bandzior - 05-06-2013

Tomek szczur super!!!
Resztę prawie już mam Dokuczacz


RE: Tomy Hand Made-Tomy's Bait- - tomo - 05-06-2013

No tak to już Cię zidentyfikowałem.RapSticki ukończone zwodowane i po testach pracy.Jest ok.Fotki słabe i w realu lepiej wypadają.Jak będzie słońce zrobię lepszą prezentację.Na fotkach widać jak zmienia się opalizacja pod wpływem zmiany padania światła.
   
   
   
   
Wychodzę też z ekonomicznego zbrojenia swoich woblerów bo to nie ma sensu.Tanich dobrych kotwiczek i kółek nie ma.Bardzo konkretne zbrojenie które na 100% nie zawiedzie.