Shrap Drakers Fishing - Forum
Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura (/thread-2131.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - Wozik77 - 24-05-2012

Darek. Piękny Pan Kleń !!!! Graty OklaskyOklaskyOklaskyOklasky

PS. Zacząłem czytać "Wędkarstwo Muchowe" Jeleńskiego Kwadr Jakieś podstawy teorii muszę mieć OczkoOczko


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - DarekP - 25-05-2012

Dzięki za gratulacje panowie.Klenia złowiłem na mokrą muszkę taką prawie March Brown na haczyku 12.OczkoMiejscówka klasyczna rynna na łuku rzeki.
Do 50 cm ciut zabrakło ale to nic.


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - bysior - 25-05-2012

Piękny klusek Darek! Hura Oklasky Oklasky Oklasky


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - DarekP - 25-05-2012

Wczoraj wyskoczyłem na chwilę sprawdzic nowy odcinek mojej rzeczki.Pierwsze branie tradycyjnie już spartoliłem ale następnym razem już nie dałem się zaskoczyc i po naprawdę fajnym holu zapozował ten czterdziestaczek:
Potem pogoda gwałtownie się zmieniła, zaczęło mocno wiac i trzeba było wracac .


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - krzyko - 25-05-2012

(25-05-2012, 14:15)DarekP napisał(a): Wczoraj wyskoczyłem na chwilę sprawdzic nowy odcinek mojej rzeczki.Pierwsze branie tradycyjnie już spartoliłem ale następnym razem już nie dałem się zaskoczyc i po naprawdę fajnym holu zapozował ten czterdziestaczek:
Potem pogoda gwałtownie się zmieniła, zaczęło mocno wiac i trzeba było wracac .
Fajna rybka i fotka taka klimatyczna Muza




RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - Wozik77 - 25-05-2012

Bardzo ładne zdjęcie Dareczku. Brawka za rybkę OklaskyOklasky


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - czermin - 28-05-2012

Nie liczę już który to dzień z rzędu z muchówką w ręku, ale nieskromnie powiem, że czuję się z nią coraz pewniej. W sobotę połowiłem najładniej, 3 jazie do 30 cm ale stałem w wodzie i bałem się o aparat Bezradny Dzisiaj bezpiecznie dyndał na smyczy i połowiłem w sumie ze 3 płotki, 3 jelczyki i kilka uklejek. Miałem kilka wyjść kleni, ale nie udało mi się ich oszukać byle chrustem Oczko W niedziele jedynie małe jelczyki. No i w piątek nad Wisłą też cienko bo kilka uklejek i mikro bolenie x 2. No ale nie było dnia, żebym zszedł o kiju Hura

[Obrazek: S6300130.jpg]
[Obrazek: S6300128.jpg]


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - marcist - 28-05-2012

Beczy Beczy Beczy a miałem już tu nie zaglądać Wnerw

pięknie panowie łowicie na te owady Oklasky Oklasky Oklasky


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - morouk - 28-05-2012

Popatrz Czermin, jakie wszystko jest piekne w tej metodzie! Nawet fotki wychodzą ładniejsze, niż w spinningu, czy gruncie! Usmiech

Widzę, że zamuszyłeś się na maxa Usmiech Mnie to cieszy i czekamy na kolejnych zapaleńców!

Gratuluję początkowych sukcesów. A jak kiedyś pojedziesz na pstrągi ... to już przepadniesz na wieki wieków! Ja teraz szukam muchówki 6/7 na szczupaki Usmiech

Kamizelkę muchową już kupiłem ... Jutro chcę kupić cdc i kołowrotek muchowy ... Przepadłem!


RE: Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura - Wozik77 - 28-05-2012

Czermin - fajna druga fotka. Oklasky