Shrap Drakers Fishing - Forum
Moje muszki - morouk - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Moje muszki - morouk (/thread-1630.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Moje muszki - morouk - morouk - 19-02-2012

Troszkę niby "brązek" oraz czarnych wariacji na ich temat: Usmiech (brązki są "niby", ponieważ promienie bażanta, które mam były za krótkie do zrobienia tułowi tych "brązek" więc zamiast nich wykorzystałem brązowy dubbing Usmiech )

   

   

oraz maleńkie jeszcze, ale stale powiększające się stadko króliczych i indyczych streamerków na wiosnę:

   

   

Mam nadzieję, że klenio - jaziory oraz pstrągale docenią to kręcenie Oczko


RE: Moje muszki - morouk - marcist - 19-02-2012

(19-02-2012, 21:03)morouk napisał(a): Mam nadzieję, że klenio - jaziory oraz pstrągale docenią to kręcenie Oczko

docenią Okok docenią Oklasky jak nie w tym sezonie to w następnym ale na pewno docenią Pfftt


fajnie ci wychodzi te kręcenie ja w tym sezonie jeszcze spin ale w następnym... Cwaniak


RE: Moje muszki - morouk - Wozik77 - 19-02-2012

Brawo MIchał za muchy a i prezencja pierwsza klasa OklaskyOklaskyOklasky


RE: Moje muszki - morouk - kojoto - 19-02-2012

Michał super Usmiech OklaskyOklasky

ale jak masz krótkie promienie to po prostu dokładasz. Dojeżdżasz dokąd możesz i dokładasz następne.

U nas w PL niestety rzadko można dostać z długimi promieniami. Ja teraz trafiłem na takie.
Np na filmikach Davie Mc'Phail ma takie,ze starczają na sporu streamerowy hak Usmiech


RE: Moje muszki - morouk - morouk - 05-03-2012

Jako się rzekło, gromadka streamerów musi się rozrastać Usmiech
Dlatego trzeba było wziać sierść lisią w garść pospołu z króliczą oraz sarnią i piórami marabuta vel. indyka Oczko i to wszystko poskładać razem do kupy Oczko

Takie oto cudaki wyszły: Oczko

   

   

   

   

No i wreszcie brązki jak klasyk przykazał - z brązowych promieni bażanta Usmiech

   

I to by było na razie tyle cudaków na dziś Oczko


RE: Moje muszki - morouk - wojtek_b - 05-03-2012

Serwus!

Pozwolę sobie zaśmiecić Ci nieco wątekHaha Może Ty się Michał podejmiesz ukręcenia dla mnie muchy-sierściucha w kolorze narodowymJezyk?


RE: Moje muszki - morouk - Bizonik - 05-03-2012

Michale obserwuje Twoje poczynania i twierdze że robisz niesamowite postepy.
Gratki za robastwo


RE: Moje muszki - morouk - morouk - 05-03-2012

(05-03-2012, 20:41)wojtek_b napisał(a): Serwus!

Pozwolę sobie zaśmiecić Ci nieco wątekHaha Może Ty się Michał podejmiesz ukręcenia dla mnie muchy-sierściucha w kolorze narodowymJezyk?

Wojtek, nie wiem, czy jam godzien ...
Spróbować mogę, ale są na pewno spece, którzy zrobią to o niebo lepiej ode mnie ... Usmiech Jam żuczek taki o mały ... Mniejszy może nawet, w kręceniu much Usmiech

Ale jeśli będziesz nadal się upierał, zdając sobie sprawę z tego co napisałe powyżej, to oczywiście mogę spróbować Usmiech


RE: Moje muszki - morouk - wojtek_b - 05-03-2012

Upieram, upieramOkok A jakby jeszcze dało radę na agrafce takiego cudaka ukręcić, to już w ogóle się upieram Figielek


RE: Moje muszki - morouk - morouk - 05-03-2012

Znaczy - ozdobny ma być? Oczko