Shrap-Drakers Fishing Forum
Długość przyponu (koszyk)
#1
ile cm przypon będzie dobry?
głównie na lina ale małe leszczyki też się trafiają
Pułtuski kanałek Usmiech

żyłka 0.16 będzie dobra?

Odpowiedz
#2
(31-08-2014, 05:13)slasher606 napisał(a): ile cm przypon będzie dobry?
głównie na lina ale małe leszczyki też się trafiają
Pułtuski kanałek Usmiech

żyłka 0.16 będzie dobra?

Na lina 0.16 może być za cienko, zwłaszcza jak po zacięciu storpeduje grążele Usmiech Na kanałku głównie jest "metr mułu" albo i więcej Oczko Więc ja szczerze mówiąc postawiłbym na spławik a nie na koszyk Oczko
Odpowiedz
#3
na grunt ostatnio lepiej mi idzie
w ostatnim sezonie zlowilem 1.5kg lina na bata z 0.16 ciezko bylo ale sie udalo Usmiech

tydzien temu na splawik poszedl mi taki z 0.5kg w mul na wedce nie moglem go ruszyc ale podbierakiem udalo sie go wygrzebac Haha

jaka dlugosc przyponu bedzie dobra? :d
Odpowiedz
#4
Oklasky wyrabiasz się coraz leprze wyniki jak tak a z tego co wiem ostatnie dwa dni na kanale to nędza praktycznie zero brań było

(31-08-2014, 20:53)slasher606 napisał(a): na grunt ostatnio lepiej mi idzie
w ostatnim sezonie zlowilem 1.5kg lina na bata z 0.16 ciezko bylo ale sie udalo Usmiech

jaka dlugosc przyponu bedzie dobra? :d

Odpowiedz
#5
Mi najlepiej sprawdzały się min. 70cm.
Odpowiedz
#6
(01-09-2014, 08:43)DarekP napisał(a): Mi najlepiej sprawdzały się min. 70cm.
Wow.... długi. Jeśli koszyczek to wg. mnie lepiej jak przynęta leży blisko zanęty rozrzuconej w przez koszyczek.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#7
(01-09-2014, 10:39)walkor napisał(a):
(01-09-2014, 08:43)DarekP napisał(a): Mi najlepiej sprawdzały się min. 70cm.
Wow.... długi. Jeśli koszyczek to wg. mnie lepiej jak przynęta leży blisko zanęty rozrzuconej w przez koszyczek.

Sprawdzałem metodą prób i błędów.Przy mocnych,pewnych braniach stosowałem krótki jednak zdecydowanie najczęściej powyżej 70 cm.
U mnie to działało.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
(01-09-2014, 13:03)DarekP napisał(a): Sprawdzałem metodą prób i błędów.Przy mocnych,pewnych braniach stosowałem krótki jednak zdecydowanie najczęściej powyżej 70 cm.
U mnie to działało.
Pozdrawiam

Masz rację. Trzeba kombinować, a jednak czasem jest tak, że możesz rybom zanętą płetwy (miało być inne słowo) smarować a i tak nie biorą.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#9
(31-08-2014, 20:57)jaco napisał(a): Oklasky wyrabiasz się coraz leprze wyniki jak tak a z tego co wiem ostatnie dwa dni na kanale to nędza praktycznie zero brań było

(31-08-2014, 20:53)slasher606 napisał(a): na grunt ostatnio lepiej mi idzie
w ostatnim sezonie zlowilem 1.5kg lina na bata z 0.16 ciezko bylo ale sie udalo Usmiech

jaka dlugosc przyponu bedzie dobra? :d

no wczoraj linek 30cm /sredniak

ja robie przypony okolo 20cm i chyba przy nich zostane Pfftt
Odpowiedz
#10
Powodzenia
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.