Zostań Testerem Dragona - wyniki!

bysior 2014-07-03 Aktualności

...
Dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem Dragona i za publikację Waszych testów na Shrapie!
FirmaDragon.pl

Każdy z uczestników naszego konkursu otrzymuje gadżety wędkarskie od firmy DRAGON w postaci czapek, rzepów, przynęt, pudełek wędkarskich itd. - oczekujcie paczki przyszłym tygodniu!

Zwycięzcy konkursu ZOSTAŃ TESTEREM DRAGONA



Firma Dragon wyłoniła dwóch zwycięzców! Testy sprzętu bezpośrednio dla Dragona wykonają czerwcowy0520 i ex aequo walkor!

Waldemar Ptak:

W imieniu Firmy Dragon serdecznie dziękuję wszystkim Autorom za wzięcie udziału w ogłoszonym Konkursie. Poziom artykułów jest imponujący i zróżnicowany, a każdy z nich warty jest uważnego przeczytania. Znawstwo wędkarskiego rzemiosła i sprzętu jest imponująca, co także przekłada się na korzyść wędkarskiej społeczności cenionego portalu Shrap-Drakers.pl.

Z uwagi na wysoki poziom i popularność Konkursu, wspólnie z bysiorem ogłosimy kolejną edycję w przyszłym 2015 roku. A zatem, jest czas na ćwiczenie pióra i zaznajamianie się ze sprzętem Dragona.

Waldemar Ptak


Jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w konkursie oraz zachęcamy do udziału w VII Pucharze oraz prezentacji nowości sprzętowych firmy Dragon!

bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (14)

chojny83, 2014-07-03 13:41:49
Gratulacje dla zwycięzców!
walkor, 2014-07-03 14:39:53
Dziękuję :D
rapa, 2014-07-03 16:11:25
:oklasky::oklasky::oklasky:
czerwcowy0520, 2014-07-03 17:47:40
Gratuluje mojemu wspolzwyciezcy oraz reszcie kolegow biorących udział w konkursie. Tak jak powiedział Pan Waldemar poziom wysoki a arty zroznicowane! Pragne serdecznie podziekowac firmie Dragon za wyróżnienie i dodam od siebie że możliwość testowania dla Państwa sprzętu jest prawdziwa przyjemnoscia i zaszczytem pozdrawiam
bysior, 2014-07-03 19:47:02
Ja jeszcze raz dziękuję od siebie za Wasz udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom! :oklasky: :oklasky: :oklasky:
czerwcowy0520, 2014-07-03 23:51:54
To jest przykład fajnego i prawdziwego konkursu a nie jakiegoś smsowego...tutaj trzeba się troszkę napracować i wysilic...mi osobiście bardzo to odpowiada, a zdrowa i koleżeńska rywalizacja na wysokim poziomie to kolejny plus.
gonzaless, 2014-07-04 09:24:06
Gratuluję zwycięzcom, przegrany się nie czuję. Nawet mi się to spodobało i chyba będę więcej pisał testów :ROTFL:
waldekp, 2014-07-05 06:31:51
Proszę, aby wszyscy uczestnicy konkursu przesłali bysiorowi dane, o które poprosił. Są potrzebne dla mnie (księgowości), abym mógł zrobić w firmie porządek z papierkami i wszystkim wysłać upominki. pozdrawiam
gonzaless, 2014-07-31 22:00:21
@waldekp nic do tej pory nie dostałem... minęło już trochę czasu, a w artykule napisałeś, że mamy się spodziewać przesyłki w tygodniu po ogłoszeniu wyników. Bysior nie odpisuje mi już ze dwa tygodnie na moje pytanie w tej sprawie.
bysior, 2014-08-01 12:43:36
Adresy i dane zostały wysłane do Dragona, myślę że może Waldek wyjechał gdzieś służbowo...?
chojny83, 2014-08-01 13:36:18
Dragon! Tak jak pisałem w swoim teście: "Dobry ma chyba tylko marketing" Konkurs był a szanowne grono "Jury" nawet nie raczyło skomentować tekstów. Wypadałoby napisać parę słów, aby ludzie na przyszłość widzieli co mogliby poprawić. Zapewne usłyszę lub przeczytam: "sezon urlopowy..., czego wymagasz" Czyżby Dragon to firma jednoosobowa? Jak pisałem do Bysiora, mi na upominkach nie zależy ale obiecałem młodemu, że wszystko co otrzymam pójdzie w jego ręce... Dwa tygodnie opóźnienia bez żadnego sygnału, polska rzeczywistość! Bysior, bez urazy, to raczej nie Twoja wina. Pozdrawiam!
gonzaless, 2014-08-01 21:07:24
Dziś upominki trafiły do mnie.
bysior, 2014-08-01 21:27:23
Pewnie i moja trochę ale... nie ma się co złościć! Wszystko już zostało dograne, poślizgi w czasie to normalna sprawa, czekającemu zawsze dłuży się czas ;) Jutro Puchar, pogadamy w poniedziałek ;)
chojny83, 2014-08-02 16:37:00
Bysior! Nikt tu się nie złości. Taka polska rzeczywistość... Mimo wszystko w przyszłym roku ponownie coś napiszę i mam nadzieję, że ktoś rzuci chociaż parę słów. A przynęty i pudełko młodemu kupiłem sam:-D