Wigilia Shrap-Drakers 2010

rapa 2010-12-18 Aktualności

...
Jest 10 grudnia godzina 19:30. Na Saskiej kępie przed Pikanterią zatrzymuje się taksówka. Kierowca dobrze wie, że nie jest to ostatni kurs pod ten lokal. Wysiada z niej mężczyzna z aparatem fotograficznym i długim pokrowcem. Właśnie tu za niecałe pół godziny na odbyć spotkanie. Nie jest to zwykłe spotkanie. Spotkać ma się grupa ludzi, których łączy coś więcej niż hobby.

Dokładnie o godzinie 20:00 na ulicy Walecznych 68a rozpocznie się spotkanie wigilijne miłośników portalu Shrap-drakers.pl. Kto przybył na to spotkanie? Jak ono przebiegało i co najważniejsze jakie decyzje na nim zapadły? Jakie fakty zostaną na zawsze osnute tajemnicą tego nie wiemy. Wiemy natomiast jedno Pikanteria na długo zapamięta tą Wigilie.

Wybaczcie mi wstęp jak do "Sensacji XX" wieku ale nie mogłem się powstrzymać. W tym roku frekwencja dopisała i lista zamknęła się na 28 osobach!!! Aż strach pomyśleć co będzie za rok będziemy musieli salę konferencyjną wynająć. Dla tych co nie byli powiem tylko - ŻAŁUJCIE bo impreza podsumowująca ten sezon była wyjątkowo udana. Ale po kolei.

Na miejsce przyjechałem ok 19:30 i przyznam, że zaskoczyła mnie ilość osób, które już zastałem. W drzwiach zderzyłem się z Marcinem a za nimi ruchem kierował bysior. Stoliki były zarezerwowane na piętrze. Kelnerki kończyły ich ustawianie bo przed naszym spotkaniem również była tam jakaś mniejsza impreza.

Mam nadzieję że po najechaniu na zdjęcie pojawią się podpisy - taki manewr by cenzura nie dała rady nic usunąć
Tymon, Krzyko, Mario, Paweł

Frekwencja dopisała

" alt="Komornik " class="img-responsive center-block" />

Ręce które banują ;)

Mikołaj do wędkarzy przychodzi wcześniej

Made in Krzyko

Pszczółka Maja

Robal

Żuk w szklance

Team Radom: Bożenka i Kaz

Andzia tym razem z wąsem

Który kleń mu się oprze?

Wylicytowane z aukcji

Nasz SZCZĘŚCIARZ

Album

Koguty Bulby i gumy

I więcej przynęt

King Sajz dla każdego

Foto Bizonik

Saha i Galieni

Lepiej żeby Drwęca nie zamarzła w tym roku...

Alibi

Takie były

Krystek, Kaczy, Ryba1981

Morouk

Krzyko, Mario, Paweł, Bioznik i Wozik

" alt="Jest ok " class="img-responsive center-block" />

Zakąski do piwa...

" alt="Tatar z jednym jajem... bysiora jakby kto pytał " class="img-responsive center-block" />

" alt="Bożenka już ma a Tymon nie " class="img-responsive center-block" />

Wigilijna golonka z Pikanterii

Druga jaką jadłem w życiu

Mariano Italiano i Redekg

Hairy, Wozik, Rapa, Marcin, Spinstar

Tak mniej więcej to wyglądało. Jeśli coś pomyliłem to przepraszam ale mi również udzieliła się świąteczna atmosfera spotkania. Było super bo i rodzinnie i wędkarsko. Tak tylko Drakersi potrafią się bawić
Dziękuje Wam wszystkim za przybycie a w szczególności Kazowi z Bożenką bo przyjechali aż z Radomia i Gusto, któremu udało się dziwnym trafem unikać naszych obiektywów. Mimo iż dotarł ostatni przyjechał do nas z Sierpca autobusem!!! Mam nadzieję że jeszcze nie raz nas zaszczyci swoją obecnością Dzięki Bizoniku za pomoc przy materiale foto bo bez ciebie nie dałbym rady.

Do zobaczenia za rok

rapa

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (20)

Bizonik, 2010-12-18 22:33:21
Panowie być Drakersem to super sprawa ale być i przeżyć taką wigilie to dane jest tylko nielicznym. Pozdrawiam Wszystkich co byli i jeszcze raz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
galieni, 2010-12-19 06:33:42
Wigilia była fajnym spotkaniem i zabawą . Atmosferę czynią ludzie którzy ,byli na spotkaniu a dikersi są super fajni wiec wigilia musiała być super.:zacieszacz: Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom naszej wigili Życzę wszystkim wesołych świat
gusto, 2010-12-19 09:46:13
Pamiętać należy , że ostatni będą pierwszymi pozatym dogłębna analiza zdjęć pokazuje że jednak nie do końca uniknołem obiektywu :aparat:jeszcze raz wszystkiego najlepsiejszego dla was i waszych najbliższych nie tylko w okresie świąt i spełnienia postanowień na 2011.GUSTO z rodzino:kwiatek:
morouk, 2010-12-19 10:08:05
A Bysior gdzie? ;-) Ten to dopiero posiadł umiejętność unikania obiektywu ;-) Fajnie było!
Wozik77, 2010-12-19 12:30:55
Kochani. Nawet nie wiecie jak bardzo cieszymy się, że tylu Drakersów gościło na naszej Wigilii!!!!! Miło nam było gościć Was i we wspaniałej atmosferze móc z Wami porozmawiać o tym co jest naszą wspólną pasją! Mam nadzieję, że ta atmosfera , której byliście świadkiem jest tym, co przyciąga Was najbardziej na stronę Shrap-Drakers.pl !!!! Jeszcze raz w imieniu Redakcji życzę Wszystkim wszystkiego najlepszego i tego co nas interesuje czyli bogatego wędkarskiego Mikołaja obfitego w 2011 r w same rybie okazy!!! Mamy nadzieję, że spotkamy się nie raz nad wodą, bo czas spędzony w Waszym gronie jest czymś niezmiernie niepowtarzalnym !!!
krzyko, 2010-12-19 14:01:10
Że nie tylko Ryśki to fajne chłopaki to już wiemy, że drakersi też :ROTFL:to też już wiemy.Ale najwiekszą zasługę w zorganizowaniu tak fajnego spotkania ma redakcja i dzięki Wam chłopaki za to.Włożyliście w organizację dużo zapału i serca co dało taki efekt:okok:. Wierzę w to że następne wigilie będą równie udane a może jeszcze fajniejsze:tak:.
Kaz, 2010-12-19 19:39:03
Miło jest teraz jeszcz raz poglądać wasze twarzyczki:okok:.Wigilja była super i teraz pozostało czekać do następnej.:D
tymon, 2010-12-19 20:26:59
Super spotkanko, zresztą jak zawsze. Czekam z utęsknieniem następnej wigilii.
bysior, 2010-12-20 15:08:57
Panie i Panowie - szkoda że wigilia jest tylko raz w roku! Było świetnie - jak zawsze - i zaczynam na ścianie malować kreski do przyszłorocznej wigilii Bardzo się cieszę że poznałem Spinstara, Gusto i Hairego! :hejka: Z Radkiem po 2 latach w końcu napiłem się piwa. Morouk tyle naopowiadał mi o potworach z Wkry... że chyba będę się bał na zawody przyjechać ;P Wróciłem do domu z jeszcze większym podziwem dla Andzi i Krystka! Radom dopisał jak zwykle w 100% więc ogromne podziękowania dla Ciebie Kaziu i przede wszystkim dla Bożenki! Oj, długo by tu pisać jeszcze... ;) Rapy nie będę wspominał, a o Marcinku to już nawet nie wspomnę żebym wspomniał :P :szok: ;P;P Italiano - pamiętaj o czerwcu! Tymonkowi dziękuję za transport :dokuczacz: I OGROMNE brawa i podziękowania należą się chłopakom, po kolei tak jak w stopce: Wozik77, Rapa, Paweł, Mario, Bizonik. :oklasky: :oklasky::oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: Należą się Wam conaj mniej złote medale!!:kwiatek:
bysior, 2010-12-20 15:09:37
Aaaaa i dlaczego ja nie mam DVD z filmem Bizonika??? :nerwus::nerwus::nerwus::zly::zly::zly::zly::paluszkiem::paluszkiem::paluszkiem:
rapa, 2010-12-20 16:59:05
Nie ty jeden zapomniałeś o filmie :beczy:
bysior, 2010-12-20 17:06:41
Napadniemy na niego we dwóch w takim razie :D
rapa, 2010-12-20 17:09:22
Marcin tak wychodził że całej paczuszki zapomniał :bezradny:
Paweł, 2010-12-20 17:10:33
Świetne to było spotkanie:oklasky:! Świetna to była Wigilia Drakersów:hura:! Ogromną przyjemność sprawiło mi spędzenie tego wieczoru w tak zacnym gronie. Szczególne wyrazy uznania chciałbym złożyć przybyłym Paniom: Bożence i Eli:hejka:. A w ogóle to było super i liczę, że za rok spotkamy się w tym samym gronie powiększonym o tych Drakersów, którzy żałują, że w tym roku przybyli. Wesołych Świąt wszystkim życzę:hejka:.
Paweł, 2010-12-20 17:12:37
Poprawiam zakończenie:glupek: A w ogóle to było super i liczę, że za rok spotkamy się w tym samym gronie powiększonym o tych Drakersów, którzy żałują, że w tym roku NIE przybyli. Wesołych Świąt wszystkim życzę:hejka:.
bysior, 2010-12-20 17:15:34
Fakt Pawełku, ukłony najniższe należą się Eli że chciała do nas się wybrać! Chyba że Spinstar zaciągnął Elę na siłę! No, Spinstar przyznawaj się teraz! :P A jeśli chodzi o Bożenkę - to tylko ja i Bożenka wie. I może Kazik ;P Rafałku ja tak ja Marcin - dalej się domyśl ;P
Wozik77, 2010-12-20 19:55:56
Rapa, Bysior. Mikołaj o Was nie zapomniał , nie bójcie się ;)
bysior, 2010-12-20 20:22:01
Aby Mikołaj dla nas jedną płytkę zachował... by super było! :D Bo rózgi to się spodziewamy świadomie ;P