Warsztaty Muchowe w Pułtusku

bysior 2014-01-13 Aktualności

...
11 stycznia w siedzibie Okręgu Ciechanowskiego Polskiego Związku Wędkarskiego odbyły się warsztaty muchowe zorganizowane przez Dyrektora Okręgu Adama Giereja i Darka Płochockiego. Od godziny 11 liczne grono wędkarzy zafascynowanych metodą muchową kręciło przeróżne muszki i wymieniało się doświadczeniami.

Świetlicę PZW wypełniły torby i pudła pełne muchowych akcesoriów, takich jak chociażby na przykład ogon wiewiórki, sierść wydry, pióra kogutów, przeróżne syntetyczne kolorowe składniki. O godzinie 11.00 na stołach pojawiły się pierwsze imadła i na kilka godzin uczestnicy warsztatów bez reszty pogrążyli się bez reszty w sztuce kręcenia much.

Zapraszamy do obejrzenia filmików autorstwa Rapy i zdjęć zrobionych przez Morouka!


bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (6)

rapa, 2014-01-13 21:08:31
Bardzo multimedialnie wyszło :ROTFL:
kojoto, 2014-01-13 21:25:57
Hahhahaha niezłe spotkanie Fajnie Buckowi tłumaczyłem: No i to daj w ten i tamto w to i będzie dobrze :P Fajnie było
DarekP, 2014-01-14 11:13:58
Dzięki wszystkim za suuuper spotkanie a Okręgowi PZW Ciechanów za gościnę!Wyszło rewelacyjnie i trzeba będzie takie warsztaty koniecznie powtórzyć!Mam nadzieję,że koledzy,którzy do tej pory powątpiewali w swoje umiejętności nabiorą wiary i zaczną swoją przygodę z kręceniem much. Dzięki Rapa,Morouk i Bysior za multimedialną relację :kwadr:
bysior, 2014-01-14 11:30:31
Chociaż na muchę JESZCZE nie łowię i jestem w tym temacie kompletnym laikiem :glupek: - to podziwiam wasze umiejętności Panowie Z przyjemnością obserwowało się wasze poczynania :oklasky: :oklasky: :oklasky: Darek wiesz co, tak sobie pomyślałem, że nie tylko można powtórzyć kręcenie muszek, ale można by było zorganizować taki hm... wykład dla tych, którzy nie mają pojęcia na temat muszkarstwa, czyli takie warsztaty dla chcących zacząć - co, z czym, jak, po co, dlaczego itd. ;) Pomyśl z Adamem coś w temacie, na wiosnę by było jak znalazł :haha:
DarekP, 2014-01-14 11:52:10
Taki wykład to najlepiej nad wodą.Byłaby od razu prezentacja :P :ROTFL: Trzeba by namówić Adama żeby wpadł na dłużej na Zlot nad Wkrą :cwaniak: Chociaż jak go znam to wykład wyglądał by tak: "W każdej dziurze są ryby" a na potwierdzenie swojej tezy wyciągnąłby z maleńkiego prądowego odbicia kilka kleni niczym króliki z kapelusza :ROTFL: Wiem co mówię bo kiedyś już byłem świadkiem takiej prezentacji :haha: :haha: :haha:
rybarak, 2014-01-14 19:23:16
To fakt - w każdej dziurze są ryby, nie zawsze biorą ale są! Co do spotkania - jak czas pozwoli czemu nie