VII Puchar Shrap-Drakers - fotorelacja

bysior 2014-08-18 Aktualności

...
2 sierpnia 2014 nad Narwią odbyły się zawody spinningowe o VII Puchar portalu Shrap-Drakers.pl. Upalna pogoda i niski stan wody w Narwi nie zapowiadały najlepszych wyników i zawodnicy musieli się mocno postarać o każdy punkt. Królowały głównie okonie, trafił się również boleń i jaź. Zawodnicy i goście mieli okazję zapoznać się z nowościami sprzętowymi firmy Dragon, które zaprezentował przedstawiciel firmy Waldemar Ptak, nad Narwią zagościł również jedyny dystrybutor japońskiej marki Varivas z ogromną ilością najwyższej jakości plecionek i żyłek, mogliśmy również zapoznać się z dedykowanymi specjalnie dla wędkarzy chustami firmy BUFF.

WynikiI miejsce - Robert Kruszewski - 1100 pkt.
II miejsce - Maciej Supiński - 1000 pkt.
III miejsce - Zbigniew Guzek - 350 pkt.

Puchar za największą rybę zawodów ufundowany przez Dyrektora Okręgu Ciechanowskiego - Adama Giereja wygrał zdobywca II miejsca - Maciej Supiński.

Oprócz nagród dla zwycięzców zawodów, ufundowanych przez firmy Daiwa, Cormoran, Rapa-Sklep.pl, Varivas.pl, Team-Rapa.pl, Buff.pl - każdy z zawodników otrzymał upominki wędkarskie od firmy FirmaDragon.pl.

Dziękujemy Sponsorom i zawodnikom za udział w VII Pucharze!


Fotorelacjabysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (2)

gonzaless, 2014-08-18 20:55:01
hmmm... a gdzie ryby? :boisie: :glupek:
bysior, 2014-08-19 02:01:40
Ryby są "we wodzie" ;) Wszystkie zawody naszej strony odbywają się na stopie wzajemnego zaufania, nie zawsze mamy zdjęcia ryb - czasami tylko podpisy innych zawodników na kartach startowych, a jeśli są zdjęcia ryb - to są to zdjęcia przy miarkach - więc nie zawsze je publikujemy :bezradny: Na Pucharze i Zlotach liczy się atmosfera, mile spędzony czas nad wodą oraz spotkanie dawno nie widzianych znajomych :muza: Jest mi bardzo miło, że w tym roku dołączyła do nas pokaźna grupa wędkarzy z Pułtuska, wędkarzy jak i gości Jedynie żałuję, że nie było starych bywalców SD. Mamy plan już na następny, VIII Puchar. Inny termin, inne miejsce, inne możliwości... Jeszcze raz gratuluję Robertowi za I miejsce, Maćkowi za II miejsce i największą rybę zawodów oraz Zbyszkowi za zakończenie pudła! Biorąc pod uwagę termin tegorocznego Pucharu i wodę na której przyszło łowić zawodnikom - wszystkim którzy zapunktowali należą się wielkie brawa! :oklasky: