VI edycja Pucharu WKS Chełm

Puzio 2010-11-28 Aktualności

...
Szósta edycja Pucharu Wędkarskiego Klubu Sportowego Chełm – ogólnopolskie zawody spinningowe odbyła się 20 czerwca na Jeziorze Białym w Okunince. Zawody tradycyjnie rozegrano na żywej rybie. Niestety, wyniki choć nieco lepsze niż w poprzednim roku nadal były mizerne. Złowieniem ryby mogło pochwalić się jedynie 18 spośród 66 startujących zawodników.
Puchar WKS Chełm i główną nagrodę ponton ufundowany przez firmę TOKAREX wywalczył Łukasz Martyniuk (WKS Chełm; 2060pkt. 3 szczupaki i 1 okoń).

Nagrodzone silnikiem elektrycznym miejsce drugie zajął Damian Szuta z Włodawy wynikiem 1850 pkt (2 szczupaki).

Trzecie miejsce zajął Piotr Kańczugowski z Lublina - 1520 pkt (okoń i szczupak). Piotr odebrał również nagrodę i puchar za największą rybę zawodów była to echosonda ufundowana przez prezydent Chełma Agatę Fisz.

Czwarte miejsce zajął Waldemar Kołodziejczyk zdobywając 700 pkt. Nagrodę którą otrzymał to silnik elektryczny ufundowany przez Sebastiana Pitaka właściciela sklepu wędkarskiego w Białej Podlaskiej.

Piąte miejsce zajął Krzysztof Jusiak 600 pkt (WKS Chełm), szóste Paweł Piecuch 550pkt. (WKS Chełm), na siódmym miejscu uplasował się Michał Rowiński z Augustowa który złowił największego okonia zawodów. Okoń mierzył 33cm.

Tak jak wcześniej wspomniałem ryby po raz kolejny nie dopisały bowiem złowiono tylko 8 szczupaków i 18 okoni.

W tym roku sponsorzy byli nad wyraz hojni to też nie żałowano nagród. W konkurencji łódka zawodów zwyciężyła obsada nr 22 Roman Pamulski i Szczepan Herbut którzy otrzymali puchary ufundowane przez ZO PZW Chełm.

Upominki w postaci kołowrotków otrzymał najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów. Ponadto zgodnie z tradycją wśród uczestników wylosowano osoby które otrzymały od sponsorów upominki takie jak: okulary polaryzacyjne, telefony komórkowe, kołowrotki oraz akumulator do silnika elektrycznego. Tak więc nikt nie wyjechał z Okuninki bez nagrody.

Skład sędziowski VI edycji pucharu WKS Chełm: Ryszard Kowalski (sędzia główny) Marian Grzywna, Marcin Adamczyk, Robert Kozak, Radosław Nowicki.
Na zakończenie już dzisiaj chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej siódmej edycji pucharu która tradycyjnie odbędzie się w Okunince na jeziorze Białym Włodawskim.

(WK) i (BS)

Puzio

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (2)

Aneta-Bondarenki, 2010-11-28 19:04:42
Strasznie żałujemy, że w tym roku nie moglismy przybyć do Okuninki, ale w przyszłym roku się stawiamy obowiązkowo ;-)
bysior, 2010-11-30 15:00:09
Ja już się wybieram od dwóch czy trzech lat i jeszcze tam nie dotarłem... ale może kiedyś się uda... Super zdjęcia Puzio! :aparat: