V Puchar Shrap-Drakers

bysior 2012-06-14 Aktualności

...
W sobotę 2 czerwca 2012 nad rzeką Narew w Pułtusku odbyły się zawody spinningowe o V Puchar Shrap-Drakers. Pułtuski zamek powitał pierwszych zawodników już przed 6 rano, po szybkim rozdaniu kart startowych, kilka minut przed 7.00 zawody o V Puchar Shrap-Drakers zostały rozpoczęte!

Poza zawodami atrakcję stanowiły legendarne wędki firmy Fenwick i najnowsze spinningi sandaczowe firmy Mikado, które można było oglądać i testować przez cały dzień trwania naszej imprezy. Po zawodach odbyło się spotkanie integracyjne z cateringiem zorganizowanym przez pułtuski Hotel Zamek.

Wielkie podziękowania należą się naszym sponsorom - nagrody dla zwycięzców były rewelacyjne i było ich naprawdę dużo. Nagrodzonych zostało 6 pierwszych miejsc, odbyło się również losowanie zestawu nagród spośród zawodników, nagrodzona została największa ryba i została przyznana nagroda Fair Play. Każdy z zawodników otrzymał również woblery ufundowane przez firmę Bonito oraz Siek-M. Przypominamy, że sponsorami V Pucharu byli: Jaxon, Mikado, Robinson, Fenwick, Sebile, Daiwa, właściciel sklepu wędkarskiego Rapa-Sklep, Bonito, Siek-M, właściciel sklepu wędkarskiego w Pułtusku pan Dariusz Kowalski, właściciele sklepu spożywczego BIT w Pułtusku.

Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy, że kolejny raz dołączyli do naszej corocznej imprezy!
V Puchar Shrap-Drakers 2012

Wyniki V Pucharu Shrap-Drakers.pl



I miejsce - Marcin Stencel - 1512 pkt.
II miejsce - Grzegorz Świętoń - 1053 pkt
III miejsce - Andrzej Auerbach - 882 pkt
IV miejsce - Stanisław Wojtkowski - 828 pkt
V miejsce - Waldemar Świrydowicz - 800 pkt.
V miejsce - Krystian Dziedziński - 800 pkt.

Nagroda za największą rybę - Waldemar Świrydowicz
Nagroda Fair Play - Michał Drzazgowski

W drodze losowania nagrody wygrał Grzegorz Wesołowski

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!



Przed fotorelacją z zawodów, chcemy podziękować wszystkim zawodnikom za przybycie na V Puchar, za stworzenie świetnej przyjacielskiej atmosfery! Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znowu!

A teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z V Pucharu - przygotowaliśmy prawie 200 zdjęć!

Zawody rozpoczęły się punkt o 7.00...


Krystek i pierwsza ryba zawodów
Zawodnicy mogli skorzystać z wodnej taxówki
Jeszcze kilka osób spokojnie by się zmieściło!
Boleń wraca do Narwi
Na wodzie trochę wiało
Tam biorą najlepiej...
Na niektórych odcinkach zawodnicy nie mieli lekko
W woderach można było dojść prawie wszędzie
Krystek ciąg dalszy ;)
Ujście do Narwi jednej z odnóg kanału
Dopłyniemy tędy aż za Pułtusk
" alt="Czapla " class="img-responsive center-block" />
Jak widać można wejść dość daleko w wodę...
Narwiańska rodzina
Szczupak złowiony zaraz przy punkcie startowym
Pewne podebranie
Paweł nad narwiańskich brzegiem
Chwila odpoczynku na cyplu
Zapowiada się na deszcz...
Andrew
Główka pod mostem - sandacze, gdzie jesteście?
Czyżby puknął?
Maselinho
Radek
Novis i Bożenka
Most bujany
Zamkowy cypel
Smerfik
Bogdan i Smerfik
Podebranie
Hol szczupaka przy samym cylu

Przez cały dzień trwał przegląd wędzisk spinningowych Fenwick i ich testy. Można było również zobaczyć najnowsze spinningi Mikado.




Po przeliczeniu wyników zaczęło się wręczanie nagród zwycięzcom i losowanie nagród wśród zawodników



Po ogłoszeniu wyników zaczęła się tradycyjna impreza integracyjna


bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (13)

Wozik77, 2012-06-14 15:54:43
Cóż - tym razem impreza mnie ominęła :bezradny:. Fotorelacja zapewne nie oddaje do końca atmosfery panującej w tę czerwcową sobotę i trochę szkoda, że powyższy opis ograniczył się tylko do kilku "żołnierskich" zdań :beczy:. No ale zapewne w zamyśle Bysiora było - "nie byłeś - żałuj :D , chcesz się przekonac?, przyjedź następnym razem :okok::okok:" A jakie rybki zostały złowione? - przynajmniej te zwycięskie, bo na zdjęciach nie mogę się ich doszukać? :mysli:
km73, 2012-06-14 15:55:05
Szanowni, Dziękuję bardzo za fajną imprezę :oczko: Wszystko było super zorganizowane :oklasky::oklasky::oklasky: Trochę wiało, ale było warto przyjechać. Najbardziej utkwiło mi w głowie, nie ryby, ale jak Bizonik (po zawodach) przegryza w 2 sek. przypon fluorocarbonowy oraz zdziwienie kolegi obok :mysli: Masz Chłopie zęby, widać że często gadasz ze szczupaczym klanem :D Pozdrawiam serdecznie, Maniek, km73 :papa2::papa2::papa2:
Kaz, 2012-06-14 19:04:43
Było super -zawody i pozostała cześć Pucharu w moim przekonaniu wypadła super :okok::oklasky::oklasky::oklasky:.W następnym Pucharze postaram się zająć zadawalające mnie miejsce wśród uczestników zawodów.:nerwus: Fotki super :okok: Brawo dla organizatora zawodów Bysiorka:oklasky::oklasky::oklasky:
waldi-54, 2012-06-14 20:39:25
Długo trzeba było czekać na foto - relację z Pucharu, ale wreszcie jest.:okok::oklasky::oklasky::oklasky: Oczywiście zawody jak i cała impreza przygotowana była super, Tomek stanął na wysokości zadania, tym bardziej należą mu się wielkie podziękowania i wielkie brawa, bo wszystko przygotował sam a łatwe to nie jest aby ogarnąć całość, bo to i sponsorzy i catering i w ogóle, jednym słowem Tomek Wielkie Brawa za całą imprezę:oklasky::oklasky::oklasky: Brawa również należą się naszym fotografom, czyli: Bizonikowi, Pawłowi i Krzysiowi za udokumentowanie tej imprezy w tak uroczych fotkach brawo Panowie, brawo:oklasky::oklasky::oklasky: Pozdrowionka waldi-54:papa2:
morouk, 2012-06-14 21:30:05
Piotrek, najwyższe lokaty dały okonie i ich łowiono najwięcej. Ponadto Krystek, jak widać na załączonym obrazku złowił bolenia 50-taka, kol. Prezes - szczupaka 50 kilka, było kilka innych szczupaków mniejszych (o ile dobrze sięgam pamięcią), Andrew złowił sandacza niewymiarowego. Zawód przeżyli ci, którzy nastawiali się na szczupaki (między innymi ja ;) bo to okonie robiły wynik. Wymiarowe szczupaki były ospałe, dużo niewymiarowych trafiało się. Ogólnie tak mniej wiecej połowa coś złowiła i połowa przyszła z pustymi kartami ;)
Wozik77, 2012-06-14 22:02:16
O i tego info mi zabrakło :kwadr: Dzięki Michał, mam pełniejszy obraz :okok: Gratulacje dla zwycięzców !!! :oklasky::oklasky::oklasky:
prezes, 2012-06-14 22:55:47
Wielkie brawa za zorganizowanie tak udanej imprezy.Atmosfera wspaniała a zawody mimo wietrznej pogody i braku współpracy dużych ryb udane.Podziękowania dla Bysiora za zorganizowanie imprezy w której z wielką przyjemnością miałem zaszczyt uczestniczyć.Do zobaczenia na następnych podobnych spotkaniach.
bysior, 2012-06-15 08:03:29
Podziękowania przede wszystkim należą się Zawodnikom i Sponsorom :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: Wielkie podziękowania należą się również, tak jak wspomniał Waldi - Pawłowi, Bizonikowi i Krzysztofowi za wspaniałe udokumentowanie fotograficzne całej imprezy :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: Są już plany na przyszły rok, które pozwolą znacznie obniżyć opłaty startowe a nie schodzić z jakości nagród i obsługi kulinarnej :hura: Jeszcze raz dziękuję ze swojej strony Zawodnikom, Gościom i oczywiście naszym ulubionym Sponsorom! :oklasky: :oklasky: :oklasky:
marcist, 2012-06-15 08:46:10
Ja chciał bym podziękować na początku organizatorom za wspaniałą imprezę i super żarło :P Wszystkim uczestnikom za atmosferę :muza: było super :hura: :hura: :hura: Sponsorom za super wypasione nagrody :kwiatek: no i oczywiście Pawłowi, Bizonikowi, i Krzyśkowi za :aparat: Pozdrawiam i dziękuję Marcist
Bogdan, 2012-06-15 09:40:50
Brawo za organizację. Wygrali najlepsi Co do reszty niech świadczy zdziwienie zony że nie będę jadł kolacji-tylko piwo
tabor, 2012-06-15 23:14:57
Fotki wyrażają wszystko ,zazdroszczę tych klimatów może w następnym roku będę mógł do Was dołączyć ,jak się podszkolę. Z uszanowaniem Sławek.
domin, 2012-06-18 00:13:51
Jak zwykle fajna i udana impreza :okok: Szkoda, że ja nie mogłem się pojawić :beczy: Ale następnego Pucharu nie odpuszczę :cwaniak::zacieszacz:
Paweł, 2012-06-19 19:26:49
Ja co prawda bez wędki byłem, ale… tym lepiej mogłem poobserwować kolejne świetne spotkanie Drakersów:hura: Przyznać trzeba, że organizacyjnie bysiorek nam się spisał DOSKONALE:oklasky:!!! Przepięknie wybrane miejsce, które pozwoliło nie obawiać się niespodzianek pogodowych ( w tym przypadku huraganowego wiatru i sporadycznie padającego deszczu). Nagrody naprawdę doskonałe (myślę, że potwierdzą to zwycięzcy i laureaci). Jedzonko i obsługa na wysokim poziomie… Jedyne co - to zmartwiła mnie frekwencja, która była taka sobie. Liczę, że w następnym roku w zapowiedziach Pucharu więcej będzie konkretów. Bo, mimo iż moim zdaniem, opłata za udział (80 zł) była całkowicie adekwatna do tego co uczestnik otrzymywał (miejsce, jedzenie, woblerki) lub miał szansę zdobyć (nagrody) – to konkretna informacja o tym była przed zawodami bardzo, bardzo słaba…:paluszkiem: Tak więc poza tą drobną uwagą – brawa bysiorku, wielkie brawa:oklasky:!!! A Drakersi? Jak zawsze zachowali się doskonale, potrafili świetnie wyważyć rywalizację z tworzeniem doskonałej atmosfery…:hura: Coś czuję, iż za rok VI Puchar będzie jeszcze wspanialszy…:papa: