Torba MADCAT Transport ALL

bysior 2020-02-16 Testy sprzętu

...
Sprawa prosta i banalna - torba transportowa dla wędkarza. W dzisiejszych czasach, każdy wędkarz ma tyle sprzętu, że czasami ciężko wszystko zorganizować. I tutaj z pomocą przychodzi duża, pojemna, wytrzymała torba, w której możemy transportować nasz sprzęt na łowisko lub na łódkę.


W poprzednim sezonie wpadła mi w ręce torba MADCAT Transport ALL, tak więc ten tekst będzie takim unboxingiem, jak to się teraz modnie nazywa. Połączonym z małym testem, czy też sprawdzeniem sprzętu, bo z torby korzystam już kilka miesięcy, więc nie jest to taki zwykły opis po wyjęciu z opakowania. Można by powiedzieć, że torba to torba, co tu pisać o torbie i po co? Można kupić obojętnie jaką torbę w pierwszym lepszym sklepie sportowym, ale jeśli ktoś woli rzeczy dedykowane ściśle dla wędkarzy, nie będzie się oglądał za torbami Adidasa. W internecie jest mnóstwo wszystkiego, jednak zdjęcia czasami nie powiedzą zbyt wiele o produkcie. Tutaj możesz zobaczyć trochę więcej niż standardowe zdjęcie i opis w sklepie internetowym, które wygląda zazwyczaj tak:


Torby MADCAT Transport ALL już nie ma w najnowszej ofercie firmy D.A.M, ale być może ten opis da Wam ogólne pojęcie o jakości podobnych produktów marki MADCAT. Takich krótkich tekstów o produktach będzie w tym roku więcej, mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.


Na początku – podsumowanie. Po kilku miesiącach użytkowania torby jestem bardzo zadowolony, spełniła moje oczekiwania w 100%. Do czego była mi potrzebna? Zadaniem MADCAT Transport ALL było wygodne spakowanie jak największej liczby potrzebnych rzeczy na ryby i komfortowe dostarczenie ich z domu do samochodu, i z samochodu na łódkę. I z powrotem.


Torba jest bardzo duża i pojemna, ma trzy komory, jedną główną i dwie boczne. Wymiary są imponujące, 80 x 40 x 40 cm. Można w niej zmieścić naprawdę dużo rzeczy, ja zazwyczaj pakowałem do niej echosondę, pudełka z przynętami, ubrania, jedzenie, wszystkie drobne rzeczy jak miarkę, wagę, siatkę do ważenia i całą masę innych akcesoriów. I zostawało jeszcze dużo wolnego miejsca.

Wszystkie suwaki, uchwyty do suwaków, paski do noszenia i złączki są wykonane z dobrego i mocnego platiku, nic mi się nie połamało, nie popękało, szwy trzymają świetnie.


Materiał z którego jest zrobiona torba, jest bardzo dobry jakościowo i gruby, nie przeciera się i do tego całkiem dobrze radzi sobie z deszczem i mrozem. Dno jest pokryte specjajną wodoodporną warstwą, dzięki czemu torba śmiało może stać na mokrej powierzchni albo błocie, ponieważ to gumowane dno bardzo łatwo się czyści.


Do dyspozji mamy trzy możliwości transportowe, krótkie paski, które są przyszyte na stałe, długi pasek na ramię jest odpinany. Do tego na bocznych kieszeniach są mocne uchwyty więc jeśli w torbie jest napakowane sporo kilogramów, możemy ją nieść wygodnie we dwie osoby.

Jestem bardzo zadowolony z tego produktu i jeśli ktoś chciałby kupić taką torbę, może śmiało to zrobić bez obawy, że wyrzuci pieniądze w błoto.

bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (0)

Ten artukuł nie ma jeszcze komentarzy, skomentuj pierwszy!