Sum 195 cm prosto z Pułtuska!

dell 2012-07-05 Raporty znad wody

...
Taki połów zdarza się rzadko... Przedstawiam efekt wczorajszego połowu. Celem co prawda miały być sandacze, lecz spotkało nas to, co w wędkarstwie jest najpiękniejsze czyli niespodziewany gość, którego pragnę przedstawić na zdjęciach...


Dodam, że hol trwał 3,5 godziny. Ryba została złapana na pułtuskim kanałku, został złapany na spinning sandaczowy... Wage miałem niestety do 44 kg... która się przekręciła. Suma wraz z kolegami oceniamy na około 50 kg. Pragnć nadmienić, ze wszyscy koledzy z naszego forum mają ponowna szansę spotkać się z nim, ponieważ wrócił z powrotem do wody!

Pozdrawiam, Dell

dell

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (34)

Bucek, 2012-07-05 15:38:57
Ależ kijanka Gratulacje :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
maselinho, 2012-07-05 15:53:26
Gratuluję sandacz piękny i jakiś wyrośnięty.:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Blanek, 2012-07-05 15:56:43
Gratki dla łowców!!! Takich przeżyć się nie zapomina. 195cm, ok 50kg Hm, piękny wynik! Gratuluję raz jeszcze, również tego, że takich ryb się nie zabija! Piękna przygoda!
kaczy, 2012-07-05 15:57:21
Brawo! Moje gratulacje!
wojtek_b, 2012-07-05 15:59:03
U la la:haha: Piękny :oklasky:
Robson, 2012-07-05 16:01:56
Panowie szczere gratulacje!!! Cieszę się że takie ryby pływają w Narwi!! --- Nadal !!
bysior, 2012-07-05 16:10:46
Koro, wieli szacunek za wypuszczenie kolosa! :hura: :hura: :okok: :muza: :oklasky: :oklasky: Złap jeszcze szczupaka ponad metr i możesz spokojnie umierać ;)
Mariano, 2012-07-05 18:22:34
Niezły grubasek,moje ogromne gratulacje bo 3,5h walki to mecząca sprawa Wysoko podniosłes poprzeczkę,ciezko będzie Cie przebić ale sezon trwa Życze jeszcze większego Pozdrawiam Król Tarcho
cyrax, 2012-07-05 18:44:24
Ja caly czas walcze ze znajomymi, może chociaż wskoczymy na 3 miejsce ale widzę że już na nim jest 106 cm.
Wozik77, 2012-07-05 19:02:07
Wow :szok::szok::szok::szok: Choć nadal twierdzę że duże sumy są mało fotogeniczne, to nie mniej jednak radość z ich połowu i emocje towarzyszące są z pewnością przeogromne. Ich szczerze zazdroszczę. Gratuluję łowcy połowu :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: i postawy po nim ( C&R) :oklasky::oklasky::oklasky:
marcist, 2012-07-05 19:20:02
:krzyk: ale piękny wielkie gratulacje :oklasky: :oklasky: :oklasky: no i za wypuszczenie takiego potwora :oklasky: :oklasky: :okok:
andrew, 2012-07-05 20:26:13
Dell dales do pieca! Wielkie graty za polow i za ladne zdjecia! PS. Gdzie jest Przemo vel. bandzior?
cazador, 2012-07-05 21:14:28
Wspaniała ryba.Gratuluję! Na Wisełce połowiliśmy sporo 70+,ale to naprawdę ekstra przygoda.
, 2012-07-05 21:51:51
:okok:Szacunek dla Kolegi!!!!!
, 2012-07-05 21:58:56
Brawoooo!!!! Jesteś najlepszy !!!! :haha::ROTFL::buzki:
kiks1972, 2012-07-05 22:11:58
Kurcze, dopiero 5 lipiec a poprzeczka już tak wysoko?! Mimo to szczere gratulacje :oklasky: I tak trzymać :okok: Pozdrawiam Łowcę :papa2:
domin, 2012-07-05 23:18:24
Łooo :krzyk: 3 i pół godziny przeciągania liny kto silniejszy i tyle samo emocji :okok: Gratuluje łowcy wygranej "walki" i okazu :oklasky:
spining, 2012-07-06 07:47:42
o jejku ładna kijanka. Gratuluję!!! A cieszy mnie bardzo, że narwiański
Paweł, 2012-07-06 07:49:32
Przepiękny:hura:!!!!!!!! Gratuluję przygody:kwiatek:
Novis, 2012-07-06 08:45:42
Tak trzymać Dell! Graty za połów i wypuszczenie. Wszak za rok, jak go ponownie złowisz, będzie większy:D
adam-z82, 2012-07-06 08:51:54
GRUBO!!!-SZEROKO!!! Niesamowita przygoda, pozostaje tylko pogratulować, emocji, szczęśliwego zakończenia, i jedynej słusznej decyzji (Z i W) :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: Pułtusk wymiata:luzik:
gusto, 2012-07-06 10:50:03
Wielkie gratki kolego no poszłeś na rekord ,tak trzymać :oklasky::oklasky::aparat::okok:
fox, 2012-07-06 11:23:55
Piękna ryba i ekscytująca przygoda, gratuluje szczególnie, że wrócił do wody takie ryby z szacunku powinny wracać do wody jako niepisana reguła łowiecka.
pawiozo, 2012-07-06 12:35:26
Odtąd spotkanym nad wodą Kolegom nie będę życzył połamania kija tylko "przekręconej wagi"! :D Gratulacje!:okok:
dell, 2012-07-06 13:11:35
Dziekuje KOledzy Dodam ze to moj pierwszy wymiarowy sum w zyciu hihi Pozdrawiam
Kaz, 2012-07-06 13:21:14
Przepiękna rybka wielkie brawa dell:okok::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
turkućpodjadek, 2012-07-06 17:13:07
Piękna ryba a raczej rybisko!!! Gratulacje :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: ps na zdjęciu wygląda jakbyś złapał obcego ;)
, 2012-07-06 21:01:54
Brawo!!!
radekg, 2012-07-06 22:31:35
ależ macie RYBY w Pułtusku :krzyk: najpierw prawie metrowy szczupak :okok: teraz ten SSSSSSSSSSSumek :okok: ciekawe kiedy zostanie złowiony metrowy sandacz :mysli: @bysior weź się w garść i czekamy teraz na Twoje zgłoszenie :zacieszacz: :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: :oklasky: dla łowcy
, 2012-07-07 14:24:45
:krzyk:Ło!!! Matko!!! I Córko!!! Mnię to oni by wciągną w odmenta NarwiIII Dell, wielkie gratulacje
galieni, 2012-07-08 11:06:32
Brawo Brawo Brawo
bartolek, 2012-07-08 23:06:41
Szczere gratulacje.
dell, 2012-07-10 16:43:50
Dziekuje Wszystkim