Pikieta przed siedzibą PZW

2016-04-15 Aktualności

...
Wędkarze z Okręgu Mazowieckiego mają dość prorybackiej polityki władz Polskiego Związku Wędkarskiego, a zwłaszcza Okręgu Mazowieckiego, który zamiast dbać o wędkarzy dba bardziej o interesy rybaków.

Na jednym z facebookowych profili poświęconych wędkarstwu - Panie, tu nie ma ryb powstałą inicjatywa pikiety przed siedzibą PZW OM na ul. Twardej w Warszawie, którą my jako portal wędkarski popierający, nakłaniający do wypuszczania ryb przez wędkarzy i przeciwny rabunkowej gospodarce rybackiej prowadzonej na wodach okręgu (NASZYCH WODACH!) z całym sercem popieramy pomysł!

Pikieta odbędzie się 26 kwietnia przed siedzibą PZW na ul. Twardej w Warszawie


Koleżanki i Koledzy.
od dłuższego czasu wszyscy widzimy co PZW robi z naszymi wodami!!! Tak, tak!!!Naszymi, bo skoro jesteśmy wędkrzami opłacającymi składki, to te wody i to co w nich pływa jest poniekąd również nasze!
Nad wodą często komentujemy, często używamy przy tym słów niecenzuralnych... lejemy hejtem po necie i co? NIC!!!
My wybieramy się pod siedzibę PZW, bo skoro Prezesi nie czytają naszych opinii w necie, to my im pod oknami wykrzyczymy!!!
Tu i teraz zapraszamy do przyłączania się do wydarzenia, no i oczywiście do czynnego udziału w pikiecie...


źrodło: PIKIETA NA TWARDEJ

Poniżej możecie przeczytać kilka słów pomysłodawcy wydarzenia. Zapewne wielu wędkarzy podziela to zdanie!

U W A G A W Ę D K A R Z E !!!!! Dnia 26 kwietnia od godziny 12.00 do 14.00 będę protestował przed siedzibą Pzw na Twardej... !!!!
Mam już dość rybaków siatek i zarąbistej polityki Pzw wobedz Nas Wędkarzy. Jestem z Okręgu Mazowieckiego i jak patrzę co się robi na Zegrzu, Bugu i Narwi to kur...a mnie bierze. Dość już tego!!!!! Płacimy krocie za kartę, pozwolenia itd. , a w zamian jesteśmy olewani. Liczą się tylko odłowy i kasa !!!! A My łowimy jak w studni!!!
Z rodzinką nad wodą chcemy spędzać miło i przyjemnie czas ale nie możemy bo Żona nie ma karty-a jak ktoś ma więcej dzieci to robi losowanie kto łowi!!! To jest polityka prorodzinna??? PZW musi zmienić podejście do Nas Wędkarzy!!! Jest Nas Sporo,a rządzi Nami garstka i robią co chcą -dlaczego na to pozwalamy ???? Każdy klnie na Pzw, więc Z A P R A S Z A M....

Przyłączajcie się !!!!!
Wyjdźmy z przed komputerów i pokażmy ilu jest Wędkarzy którzy są niezadowoleni z działań Pzw.... Chcę aby zobaczyli i usłyszeli Nas Wędkarzy -sponsorów Pzw. Ja Wędkarz taki malutki idę z motyką na słońce, niektórzy powiedzą po co? A po to aby Mój Syn łowił ryby w Naszych wodach, a nie oglądał je w internecie lub wyjeżdżał na zagraniczne łowiska. Mamy piękne rzeki i jeziora-więc ratujmy je dla Naszych przyszłych pokoleń..... Ja tam będę - a WY....????


źrodło: PIKIETA NA TWARDEJ

Zachęcamy do przyłączenia się do tego wydarzenia - PIKIETA NA TWARDEJ !
fot. https://www.facebook.com/events/458040511060482/

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (1)

DarekP, 2016-04-27 19:08:04
https://youtu.be/vcnYoEd9OlU i po pikiecie....Wprowadzanie w błąd,kłamstwa i na koniec obiecali,że załatwią wchłonięcie mniejszych okręgów. Siaty będą stały dalej