Nowa odsłona TEAM-RAPA i VARIVAS.PL

rapa 2015-10-19 Aktualności

...
Najnowsza odsłona portalu TEAM-RAPA to efekt ponad roku współpracy z naszymi nowymi partnerami z Japonii. Wszystko zaczęło się bardzo niewinnie od służbowego wyjazdu na targi w Tokyo... Potem były marzenia, plan i jego sukcesywna realizacja która dziś pozwala polskim wędkarzom użytkować sprzęt dostępny do tej pory tylko na japońskim rynku.

Bardzo się zmieniliśmy przez rok tak samo jak zmieniły się potrzeby świadomego użytkowania sprzętu wędkarskiego najwyższej jakości. Wędkarze zauważyli że profesjonalna żyłka nie różni się tylko kolorem i wizerunkiem ryby na opakowaniu ale ma zupełnie różne parametry i jest ściśle dopasowana do konkretnej metody. Udało nam się również zrealizować podstawowe założenie naszej firmy i utrzymać ceny produktów na poziomie możliwie bliskim cenom rynku japońskiego.

Znacie już markę Varivas należącą do koncernu Morris. Od prawie roku jej produkty dostępne są w najlepszych sklepach wędkarskich w naszym kraju. To przede wszystkim plecionki i żyłki będące numerem jeden na japońskim rynku ale również bogata oferta haków muchowych i przyponów konicznych. Specjalistyczne wędki Varivas zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów delikatnego spinningu.Kolejna marka z naszej oferty do wysokiej klasy latarki czołowe ZEXUS. Mająca swoją siedzibę w Osaka firma FUJI-TOKI od prawie 100 lat produkuje latarki dla wędkarzy. Ich oferta to nie tylko latarki czołowe ale również spławiki do nocnego wędkowania wyposażone w diodę LED. Nowatorskie rozwiązania jak sensory ruchu i czujniki odległości sprawiły że używają ich praktycznie wszyscy japońscy wędkarze.

Zawsze z zazdrością spoglądałem na japońskich wędkarzy i ich wspaniałe wędki tnące powietrze niczym katany. Niestety w Polsce były całkiem poza zasięgiem. Raz że cena dostępnych wędek Made in Japan wykraczała poza możliwości przeciętnego wędkarza dwa że brak dystrybucji wymuszał import z zagranicy. Na szczęście te czasy minęły i z dumą możemy przedstawić kolejną markę z naszej dystrybucji. Graphiteleader to bardzo popularna w Japonii marka wędek należąca do koncernu Olympic. Firma z Osaka zajmuje się nie tylko produkcją wędek ale również wysokiej klasy kijów golfowych i blanków dla innych japońskich marek.

Zapewniamy Was że to tylko początek sprzętu JDM w Polsce. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi sklepami wędkarskimi na terenie Polski. Sieć naszych partnerów stale się zwiększa co świadczy o tym że poziom wymagań polskiego wędkarza wzrasta. Co raz częściej parametrem wyboru zaczyna być jakość a nie cena.

Dziś od ręki można dostać w Polsce praktycznie każdą plecionkę Varivas gdzie jeszcze dwa lata temu były to produkty dostępne tylko w małym obiegu w kosmicznych cenach.

Zmiany w naszej firmie to nie tylko podjęcie się dystrybucji znanych japońskich marek ale również stworzenie nowego miejsca dla pasjonatów japońskiego stylu wędkowania. Pierwszą dużą zmianą na naszej stronie jest wprowadzenie logowania się i założenia konta w sklepie. Już nie trzeba za każdym razem wpisywać danych w formularzu. Drugą zmianą jest rozbudowana galeria gdzie znajdziecie nasze zdjęcia ale również zdjęcia nadesłane przez naszych klientów. Kolejną zmianą jest blog gdzie będziecie mogli poczytać o sprzęcie jakiego używamy podczas wędkowania. O jego zaletach i wadach.

Mamy nadzieję że to wszystko przybliży Wam choć trochę japoński sprzęt wędkarski, na punkcie którego mamy lekkiego bzika, jak i samą Japonię którą pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia.

TEAM-RAPA

rapa

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (3)

urasenty, 2015-10-20 11:45:34
Na obecna chwilę żyłki i plecionki Varivas są dla mnie nr 1 na naszym rynku. A za kilka dni będe miał możliwość przetestować nową wedkę Graphiteleader. Zobaczymy jak sprawdzi sie na polu walki.
waldi-54, 2015-10-20 12:55:21
Jestem również zdania, że Varivas wart jest tego aby go mieć:okok: (mam żyłki Varivasa) mam zamiar jeszcze dokupić jakąś plecionkę pod szczupaka, ale to już załatwię, mam nadzieję na targach "Rybomannia" w Lublinie.:cwaniak:
bysior, 2015-10-20 13:27:26
Ja również bardzo sobie chwalę Varivasa - obecnie przy jesiennym łowieniu drapieżników używam niebieskiej High Grade 2.0- http://team-rapa.pl/sklep/produkt/high-grade-pe-2-0-150m-niebieska/ Do tego też ostatnio jestem w posiadaniu latarki czołowej ZEXUS - to dopiero super sprawa Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu na TR ukażą się już testy tych produktów