II Targi Sprzętu Karpiowego Świdnik 2014

Kaz 2014-01-12 Aktualności

...
W sobotę odbyły się II targi sprzętu karpiowego w miejscowości Świdnik koło Lublina . Miałem to przyjemność bycia na tych targach wraz z bratem (Waldi-54) i szwagrem Sławomirem. Choć ograniczone one były terenem, jaki zapewne miały do dyspozycji to było naprawdę na co popatrzeć. Co prawda producenci w osobistej formie nie występowali poza paroma przykładami, ale i tak można było obejrzeć wyroby kilku wspaniałych firm, które swoją produkcję robią stricte pod wędkarzy karpiowych.

Monster Fishing Polska


Gold Carp - producent wszelkich kulek i pelletów różnych rozmiarów i w każdej ilości.

Na następnych stoiskach można było mnóstwo wspaniałych wyrobów takich znanych marek jak Prologic, DAIWA, Nash, NORFIN, KORDA.Daiwa


NashA to dwaj muszkieterowie którzy postanowili mnie towarzyszyć w tym rekonesansie.

To wszystko, co chciałbym pokazać na pierwszych przeze mnie odwiedzanych Targach Karpiowych na Lubelszczyźnie, mam nadzieję, że jak to mówią na wschodniej ścianie Polski na stałe zagoszczą te wspaniałe Targi Sprzętu Karpiowego, bo są w tym regionie jak najbardziej wskazane, bo wody karpiowej jest sporo jak i sympatyków tej wspaniałej kategorii jest sporo.

Z mojej strony chciałem podziękować organizatorom Targów za wspaniale zorganizowane targi i atmosferę, jaka na nich panowała.

Kazimierz Sadło / Shrap-Drakers

Kaz

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (1)

bysior, 2014-01-15 07:00:04
Kazik tak jak rozmawialiśmy wczoraj, jestem zafascynowany tymi namiotami i łóżkami! Super że pojechałeś na te targi i pokazałeś nowości, niby karpiowe, ale też tak jak Ci wczoraj mówiłem świetne by były na jakieś sumowe - 3 dniowe wyskoki nad Narwią. Pamiętam kilka lat wstecz Domaniów, gdzie w październiku prawie że spało się w samochodzie... Dramat A tutaj Waldek na stojąco do namiotu wchodzi Pełna bajera I ten swinger czy jak to tam się nazywa, ten wąż Prologica Kolejna bajera PS. Piękny karp w wątku koszulkowym Z 17,5 kg? ;)