Drakersi nad jesiennym Zegrzem

Bizonik 2010-10-02 Wyprawy wędkarskie

...
Pomysł spotkania nad Zalewem Zegrzyńskim narodził się w mojej głowie na spotkaniu piwnym w Pikanterii. Rzucone hasło zostało błyskawicznie zaakceptowane przez Drakersów. Czasu było nie za dużo na organizacje spotkania ale kilka telefonów i udało sie załatwić łódki w stanicy koła wędkarskiego nr 13 w Zegrzu. Termin ustalony na 02.10.2010 przypasował większości zainteresowanych. Piotr Wozik jak zwykle zamówił rewelacyjna pogodę na ten wypad.



Sobota godzina 6.00 meldujemy się w stanicy, pogoda zapowiada się rewelacyjnie brak wiatru 5 stopni i błękitne niebo bez chmurek. Szybkie powitanie nad woda, krotka odprawa i załogi przygotowują się do wypłynięcia.
O godzinie 7 wszystkie łódki na wodzie, jedni na wiosełkach inni na silnikach elektrycznych i spalinowych wyruszają w poszukiwaniu ryb. O godzinie 11.30 zaplanowany został wspólny grill i kiełbaski. Wybrane miejsce na gorący posiłek to urocza łabędzia wysepka nieopodal mostu w Zegrzu. Przy grillu kilku Drakerśow melduje polowy:

Kaczy sandacz i szczupak,Krzyko szczupak, Paweł szczupak i ładny okoń, Wozik szczupak i 2 ładne okonie, Morouk szczupak i ja kilka drobnych okoni, Krystek obcinkę, Bysior 2 brania metrowych sandaczy niestety nie zacięte.









Ale żeby nie było za pięknie - Domin z Krystkiem oraz Bysior i Tomem dostają po mandacie od Policji Wodnej za połów zbyt blisko mostu cóż bywa i tak. Kiełbaska sie piecze grill skwierczy a wokół słychać tylko wędkarskie opowieści i delikatny szum wiatru. Szybko mijający czas zmusza nas do powrotu na wodę.



Rozpływamy sie życząc sobie takiej ryby i połamania wędek. Kto nie był niech żałuje bo było czego super atmosfera w gronie Drakersów oraz rybki które znowu pokazały ze są mądrzejsze od nas wędkarzy.

A oto prezentacja uzupełniająca tą krótka relację.

Drakersi nad jesiennym Zegrzem

Z wędkarskim pozdrowieniem
Paweł Ciołek Bizonik

Bizonik

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (36)

bysior, 2010-10-03 19:43:04
Nie no nie mogę! Nie dość że Kaczy złowił pięknego sandała, to poprawił jeszcze szczupakiem, do tego Wozik zameldował osobisty rekordzik okonia :oklasky: i na dokładkę dorzucił okonia, Morouk zamiast penetrować miejsce na Wkrę 2011 złapał szczupaka, Krzyko zamiast sandacza co najmniej trójki macha przed oczami kolejnym szczupakiem, Pawełek jak zwykle dał nam popalić następną udaną wyprawą ze szczupakiem w tle.... Nieeee, no ja z Wami nie jeżdżę już nigdzie bo nie mam takiego szpadla żeby się pod ziemię tak głęboko zakopać Ps. Super wypad - Bizonik obyś więcej organizował takich wypadów! A filmik - suuuuper! :D
bysior, 2010-10-03 19:46:04
A gdzie jest Krystek i i Domin?? Czyżby tylko w Kronikach Policyjnych zagościli? ;P
janeky, 2010-10-03 20:06:00
Bysior gratuluję tych metrowych sandaczy:oczko:
domin, 2010-10-03 20:09:48
Jak to gdzie ... na grupowym zdjęciu jesteśmy :D
bysior, 2010-10-03 20:17:33
Janek nie bądź taki dowcipny wiesz? ;P No właśnie Domin -a filmik oglądaliście?
kaczy, 2010-10-03 20:23:58
Male sprostowanko z mojej strony. Zlowilem sandacza 73cm i poprawilem 2 szczupakimi tj: 63 i 61cm. Wyprawa super, oby takich wiecej!
janeky, 2010-10-03 20:24:08
Bysior ważne że ich wytropiłeś to się też liczy a to że były sprytniejsze? nie Ty pierwszy nie ostatni.
bysior, 2010-10-03 20:37:37
Grrrrrr......... Ja Ci dam Jasiek za rok, chyba że do nas teraz Ty przyjedziesz? Kaczy a Ty się tak nie chwal ;P
Kaz, 2010-10-03 20:50:06
Super spotkanko i na dodatek jeszcze sporo ładnych rybek -tak trzymać koledzy!!!.:oklasky::oklasky::oklasky:
kaczy, 2010-10-03 21:25:33
Bysior ja tylko dbam o zachowanie wiarygodnosci portalu;) A tak powaznie to ten ten drugi szupak wkurzyl nie tylko Bartka, ktory ze mna plywal i je podbieral, ale i mnie bo nie po takie ryby tam pojechalem;)
Wozik77, 2010-10-03 21:34:15
No Panowie Bracia !!! Być Drakersem to brzmi DUMNIE !!!!! :hejka: I że zacytuję Kaczego "Wlasnie za takie akcje lubie to forum, to jest nasza sila: przyjazna i kameralna atmosfera" Bizonik - pięknie nam to opisałeś, ale i filmem pokazałeś. ( podziękowania Wszystkim za robienie fotek). Może jak słusznie zauważył Morouk takie dokumentowanie naszych wypadów to dobry pomysł. Jeszcze raz gratulacje dla łowców, a szczególne dla Kaczego - rybki wyraźnie tego dnia Cię lubiły :kwadr: No i do zobaczenia nad wodą !!! PS. Łódki, które złapały............mandaty. :D Zapłaćcie je szybko, coby komornik Wam na sprzęt wędkarski nie wszedł :D
sacha, 2010-10-03 21:45:21
Nie ma obaw,mnie przyszło dopiero po roku wezwanie do komornika w US i z opłatami wyszło zamiast 200 tylko 212 więc od 50 nie będzie więcej niż 3plz. Ale chyba o rybach miało być,pkp (pięknie-k.....a-pięknie),mnie niestety obowiązki nawet nie pozwoliły pomyśleć o rybach:beczy:i obawiam się że mogę mieć nieśmiałe plany dopiero na koniec października:bezradny: A sandacz piękny,gratulacje ryby koledze a i wszystkim spotkania.
bysior, 2010-10-04 00:17:09
Dareczku - nie samą pracą golonką człowiek żyje! I nie udawaj, że nie wiesz! ;P Szkoda, że nie mogłeś być na tym spotkaniu zegrzyńskim, ale mam nadzieję, że na następnym spotkaniu nad wodą - będziesz! I pokażesz jak się łowi! :D
Bizonik, 2010-10-04 17:10:02
Dzięki Panowie za miłe spotkanko myślę ze ta krótka relacja i filmik zmontowany ze zdjęć dopełniła spotkania. Dziękuje również za zdjęcia które otrzymałem i moglem je wykorzystać. Jednego czego mogę życzyć to żeby takich spotkań było więcej.
bysior, 2010-10-04 17:48:32
Bizonik brawo dla Ciebie :oklasky: Relacja i filmik zrobiłeś superancki! :D Chcemy więcej spotkań na ZZ A zwłaszcza, że mamy Łabędzią Wyspę
Bizonik, 2010-10-04 18:14:27
Może trzeba ja przemianować na wyspę Drakersów
Wozik77, 2010-10-04 18:55:51
Jestem za !!! Tak tak - Wyspa Drakersów:hejka::hejka::hejka::oklasky:
krzyko, 2010-10-04 19:37:03
Ja też, ja też chcę na wyspę z niespodzianką:hura:, może teraz ja dostanę bonus w postaci wędki:prosi:.
radekg, 2010-10-04 19:41:33
spotkanie było super :hura: a filmik - no coment - rewelacja :oklasky: nastepnym razem to i ja wezmę :aparat: i też zrobię troszkę fotek :cwaniak: co do wyspy - to tylko tak jak przedmówcy - WYSPA DRAKERSÓW :oklasky::oklasky::oklasky:
Aneta-Bondarenki, 2010-10-04 19:48:47
Fajnie się bawiliście tylko szkoda że nam nie dane było się spotkać z wami , następnego spotkanie nie oduścimy.
Paweł, 2010-10-04 21:07:08
Piękne to było spotkanie Drakersów:zacieszacz:! Trzeba tak częściej! Atmosfera doskonała, przednia zabawa, a i rybki dopisały, wszak kilka drapieżników pochwyciliśmy:cwaniak:! A dzieła dopełnił nasz organizator fajną relacją i doskonałym filmem:oklasky:, który napewno wielu Drakersów poogląda sobie wielokrotnie zimową porą:ostr:. Brawo! Do zobaczenia nad wodą:papa:
rapa, 2010-10-06 12:32:37
Szkoda że nie mogłem się z Wami spotkać :beczy:
Wozik77, 2010-10-26 20:26:46
Kurczę. Oglądałem ponownie "Nasz" filmik z Zegrza. Jeszcze się zima na dobre nie zaczęła a mi już na wspominki się zbiera :kwadr: Fajnie było Panowie!
Bizonik, 2010-10-26 23:19:35
Myśle co by ten filmik zrobić w lepszej rozdzielczości i wypalić na płytce DVD każdy by sobie taka pamiątkę mógł miedzy płyty włożyć i sięgnąć za rok lub dwa.
morouk, 2010-11-06 10:03:06
Ja myślę, że to jest znakomity pomysł. Filmik z większą rozdzielczością mógłbyś zamieścić gdzieś na serwerku i każdy, kto chciałbym mógłby go sobie ściągnąć i nagrać na płytę DVD. Ja na przykład bardzo bym chciał mieć filmik z naszego spotkania na półce z płytami DVD :D
bysior, 2010-11-06 10:09:05
Dajecie cynk i wrzucam na serwerek do ściągnięcia Fajnie by było obejrzeć go na TV
morouk, 2010-11-06 15:57:01
Pierwszy ustawię się w kolejce do serwera! ;)
Bizonik, 2010-11-06 21:39:00
Zrobiłem przymiarkę do tego filmiku i w większej rozdzielczości wychodzi ponad 4Gb wiec nie wiem czy jest sens wieszać go na serwerze
morouk, 2010-11-07 10:00:41
Chmmm, rzeczywiście sporo. To może przynieś kilka egzemplarzy na Wigilię, a my Ci zrefundujemy koszty płytek DVD-r Ja zamawiam 1 kopię
Bizonik, 2010-12-12 17:11:58
Filmik z Zalewu każdy kto byl na Wigilii Drakersów dostał jako mały bonusik do podsumowania sezonu. Mam nadzieje ze teraz spokojnie można go obejrzeć na TV
Wozik77, 2011-01-01 21:21:40
tak, tak - ja poraz kolejny z przyjemnością obejrzałem tamten październikowy dzień i ..... :kwadr: Jestem za tym by za rok znów się tam spotkac i tym razem miłe spotkanie połączyć z koleżeńską, towarzyską rywalizacją :cwaniak: Tylko prośba do Kaczego, żeby tak jak ostatnio w pierszej półgodzinie nie znokautował pozostałych uczestników :D
Wozik77, 2011-05-22 21:32:14
Miło ponownie wrócić wspomnieniowo do tego dnia. Świetne grono, przednia atmosfera. :muza:
Bizonik, 2011-08-22 16:28:55
Miło się wraca wspomnieniami do tamtego dnia szkoda ze w tym roku nie jestem w stanie zorganizować tego spotkanka
bysior, 2011-08-22 16:47:06
Bizonik - Ty jesteś tak jak Kolumb! Odkryłeś wyspę Drakersów! A słyszałem, że ktoś ma kontynuować Twoje dzieło Oby się udało!
Bizonik, 2011-08-22 16:55:47
Z ta kontynuacja to raczej trudno będzie chyba że pomożecie