Dragon Hells Anglers - wodoodporny pojemnik

bysior 2020-11-16 Testy sprzętu

...
Klar na pokładzie podczas jesiennego łowienia, zwłaszcza nocnego, to podstawa. Wszystko musi mieć swoje miejsce, dzięki temu jest bezpieczniej i wygodniej. Z pomocą przychodzi wodoodporny pojemnik Dragon Hells Anglers!


Na łódce korzystam obecnie z jednego pudła na przynęty i podstawowe narzędzia, które opisałem już wcześniej i z pojemnika Hells Anglers rozmiar L, który służy mi do przechowania innych potrzebnych rzeczy na łódce. Najważniejszą cechą jest wodoodporność i ochrona przed wilgocią, co o tej porze roku ma znaczenie wręcz kluczowe, pojemnik zapewnia nam ochronę naszych np. gadżetów przed mżawką, mgłą czy deszczem.


Dragon ewidentnie wydał bardzo przemyślany produkt, postawił na jakość wykonania i komfort użytkowania. Każdy szczegół jest dopracowany i wydaje się, że nic nie zostało pozostawione bez dokładnej analizy potrzeb wędkarza.
Pojemnik jest zbudowany z wodoodpornego, sztywnego, mocnego i odpornego na zabrudzenia tworzywa, dolna część pojemnika jest dodatkowo zabezpieczona, śmiało możemy go stawiać na każdym podłożu i w wodzie, bez obaw, że rzeczy w środku będą narażone na zamoknięcie. Dodatkowym atutem jest łatwość czyszczenia z piachu, błota i innych zabrudzeń.
Pojemnik posiada wygodny pas na ramię do transportu. Zamknięcie pojemnika jest na zatrzask, ale dodatkowo mamy do dyspozycji rzep – rewelacyjny pomysł – na łódce nie trzeba za każdym razem zapinać zatrzasku, wystarczy zamknąć pokrywę i przycisnąć delikatnie pasek z rzepem i pojemnik jest już zabezpieczony przed na przykład porywami wiatru.


Na boku pojemnika są dwa uchwyty na wędki, mi najbardziej przydają się podczas pakowania i wypakowywania sprzętu. Mamy również miejsce na nóż lub szczypce, dzięki któremu są szybko dostępne i nie musimy ich szukać w sytuacjach, kiedy są potrzebne natychmiast.
Wyprofilowana powierzchnia pokrywy – kolejny genialny pomysł! Tworzy nam to odpowiednie warunki np. do tego żeby położyć tam telefon, jeśli chcemy żeby był pod ręką i nie zsunął się podczas na manewrów łodzią.W skład całości produktu wchodzi dodatkowy pojemnik, również wodoodporny. Sprawdza się znakomicie podczas ładowania telefonu podczas deszczu. W innych przypadkach trzymam tam swoje przynęty TOP 10, których niestety nie mogę zaprezentować, żeby nie tracić czasu szukając ich w pudełkach.

Jeśli lubicie mieć porządek na pokładzie i cenicie sobie dobrej jakości produkty, pojemnik Dragon Hells Anglers zdecydowanie jest produktem na który warto zwrócić uwagę!

PS. Tak, wiem, że tekst wyszedł mi niczym profesjonalny "artykuł sponsorowany", ale zapewniam, że nim nie jest.

bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (0)

Ten artukuł nie ma jeszcze komentarzy, skomentuj pierwszy!