Wspólne Kręcenie Much w Pułtusku 2019

bysior 2019-01-15 Metody i triki

...
Wspólne Kręcenie Much w Pułtusku jest już spotkaniem cyklicznym, które od kilku sezonów odbywa się w styczniu w siedzibie Okręgu Ciechanowskiego. W tym roku po raz kolejny pasjonaci wędkarstwa muchowego spotkali się, żeby wymienić się wyszukanymi materiałami i bogatymi doświadczeniami w dziedzinie kręcenia sztucznych much imitujących te prawdziwe owady z ogromną dbałością o detale.


Spotkanie jest również doskonałą okazją żeby przy imadle porozmawiać na tematy nam najbliższe czyli wędkarskie! Jak zwykle kopalnią wiedzy ichtiologicznej i wędkarskiej na spotkaniach jest Dyrektor Okręgu Adam Gierej! Co roku jest okazja dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu ryb, czy wiedzieliście np. że już 5 letni boleń może dorosnąć do 82 cm i pięciu kilogramów wagi?

Jeśli lubicie takie wędkarstwo muchowe klimaty w imieniu organizatora - czyli Darka Płochockiego - zapraszamy za rok - i od razu dodam, że wcale nie musicie łowić na muchę, żeby do nas przyjść!

Bonusem spotkania, było ukręcenie koguta przez kolegę Łukasza Kaużyńskiego. Być może sandaczowy kogut odbiega trochę od tematyki spotkania, ale udało się namówić Łukasza, żeby pokazał nam "jak to się robi". Więc najpierw obejrzyjcie krótki film, a potem zapraszam do obejrzenia kilku fotek ze spotkania autorstwa Antenki, moich i Łukasza Kaużyńskiego.

bysior

...

Informacje o Autorze już niebawem...

zobacz profil Autora

Komentarze (0)

Ten artukuł nie ma jeszcze komentarzy, skomentuj pierwszy!